Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hibás termék cseréje?

Sziasztok! Egy hete vásároltam magamnak egy gamer széket és már mikor kibontottam az ülő részen kilógott a varrásnál a cérna. A háttámlánál pedig a zipzár része van elcseszve úgyhogy ha azt kizipzározom azt vissza már nem fogom tudni. Az állítható kartámla lötyög illetve hátradöntésnél ropog a szék. A hátradőlést sem lehet fixálni. Ez annak tudatában ,hogy bátyám rendelt egy ugyanilyen típusú széket ugyan ennyi pénzért és az övé hibátlan (tehát egyik fent említett problémám sincs jelen az övén) enyhén bosszantó. Jeleztem ezeket a cégnek e-mailben. Ilyenkor hogyan tovább? Kicserélik vagy rámondják ,hogy már használtam és mehet a levesbe az egész? 2 év garancia van a székre viszont nem tudom ezekre a hibákra kiterjed-e. Bár a dőlést fixálásának hiánya funkcionális hiba

jún. 9. 18:07  Privát üzenet  

A válasz
SándorÚr nevű felhasználó válasza:

nem mondhatják rá, de határozott fellépés kell.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 9. 20:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Várjak a csomagomra, vagy kérjek refundot?
Egy egyedi összetevőket tartalmazó termék, külföldi gyárnak eladható-e, ha igen, akkor hogyan?
Lehetséges-e visszaigényelni PayPalon keresztül egy E-Bay-en vásárolt termék árát?
Rossz telefontöltő cseréje esetén a pénz visszafizetése helyett kérhetek egyenleg-feltöltést?
Mennyi idő után kérhetem egy termék kicserélését garanciaidőben akkor, ha cserekészüléket a javítás idejére nem adtak?
Hibás termék cseréje 3 napon belül? Szabotálhatja a bolt?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!