Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető munka -...

Otthonról végezhető munka - tippek a kereséshez?

Figyelt kérdés
Most kapom meg a BSc-s diplomámat (geográfus) és mesterképzésen fogom folytatni a tanulmányaimat, sajnos nálunk nincs levelező. Mivel rengeteg órám lesz, ezért diákmunkára se nagyon lesz időm, így arra gondoltam, hogy otthonról végezhető munkákat keresek. Tudnátok ajánlani, hogy hol találok kifejezetten ilyen álláshirdetéseket? Sajnos nem sokat találtam, ilyen piramisjátékos dolgokba pedig nem mennék bele. Budapesten lakom egyébként (bár ez a távmunkánál mindegy, viszont gondolom személyes találkozó is szükséges).

2019. jún. 11. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagyon van ilyen ami nem kamu.
2019. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy nagyon-nagyon sokan otthonról akarnak dolgozni, így több száz ilyen kérdés van csak itt, a Gyakorin.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Otthonról+v..


Ugyanakkor otthonról végezhető munka meg kevés.

2019. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szoftverfejlesztő vagyok, itthonról dolgozom. Személyes találkozó nélkül.
2019. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

3-as, mivel a kérdező írta, hogy geográfusnak tanul, ezért a válaszod a kérdező szempontjából nem igazán használható.

Persze, én is írhattam volna, hogy fordítás, stb. de azzal sem hiszem, hogy sokra ment volna.

2019. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

> mivel a kérdező írta, hogy geográfusnak tanul, ezért a válaszod a kérdező szempontjából nem igazán használható.

Nekem is más a szakmám eredetileg 🤷‍♂️

2019. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen "szak" irány fekszik, de térinformatikusként (megfelelő szoftverismerettel) nem lehetetlen az otthoni munka. Adat feldolgozás a terepi mérés dokumentálása, adatszolgáltatás a mérésből.

Geodétákat keress meg.

2019. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Otthonról végezhető munka, amihez nem kötődik szakosodás, nincs. Mindegyik valamilyen kitanult szakmához kapcsolódik, ha nem így lenne, jóval magasabb lenne az otthonról dolgozók aránya.
2019. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!