Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
szuszi95 nevű felhasználó kérdése:

Most mit tudok csinálni alliexpressel?

Szerettem volna rendeli 3 db zenélős dobozt. Amikor mindent kitöltöttem, elküldtem hogy vásárlás és utána azt írta ki hogy error: vagy lejárt a munkamenet ideje vagy be kell jelentkeznem. Nem értettem mert be voltam jelentkezve és nem időztem sokat ezzel. Négyszer próbáltam aztán feladtam. De most ahogy néztem jött 4db email a sikeres vásárlásról, és a pénzt is levonta. Durván 3500-4000 ft körül lett volna fizettség, de most levont kb 12 ezret. Nem tudom hogy erre van e esetleg valamilyen megoldás vagy a pénzt már elvesztettem végleg. Sajnos kezdő vagyok az alliexpressben :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: internetes vásárlás, alli express, pénz

jún. 11. 21:05  Privát üzenet  

A válaszok
Irj az eladónak, de elvileg néhány napig (amíg nem adják fel) te is törölheted a rendelést. Ha megnézed a rendeléseidet és ott van, hogy CANCEL, akkor töröld, ha már elküldték mindet, akkor nincs mit tenni. Hirdesd meg itthon hátha kell valakinek.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 11. 21:44 Privát üzenet

"Négyszer próbáltam aztán feladtam"

Az informatikában az interneten (főleg ha fizetési kötelezettséget von maga után) egyszer próbálkozunk. És ha úgy véljük nem sikerült, kiderítjük az okokat, hogy mi a hiba. És ha nem sikerült nem próbáljuk meg újra ugyanúgy, amíg nem tudjuk a miérteket...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 12. 11:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Épületvillamossági tervet milyen végzettséggel és mennyi tapasztalattal lehet hivatalosan csinálni?
Hol tudok olyan diákmunkát találni, amit nem feltétlenül kell egyedül csinálni, hanem mehetünk párosával?
Hogyan tudnék pénzt csinálni 20 éves lányként?
Szoktak olyat csinálni, hogy az ingatlanközvetítőnek pénzt adnak, hogy ha egy olyan ingatlan bekerül a piacra ami a vevőnek tetszhet pénzt adnak és ha igen, mennyit?
Melyik online póker oldalra kell felregisztrálnom ahol a pókeresek milliókat keresnek 1 nap? Pl 20 ezer forintból lehet milliókat csinálni?
Most fogják csinálni a TAJ kártyámát, ezentúl mennyi pénzt fognak levonni a fizumból?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!