Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Kapom a munkanélküli támogatást továbbra is?

Elmentem 1 napra dolgozni egyszerűsített foglalkoztatással.

Nem a munkaügyi rendelt ki,nem is abban a megyében mentem el ahova ne vagyok jelentve.

A kérdésem az hogy a főnök mondta hogy felveszi velük a kapcsolatot hogy felvegye rám a 25 év alatti tamogatast

De nem írtunk szerződést és nem vállaltam.

Így ebből nekem származhat hátrányom?

Csak az írjon aki biztosan tudja miről van szo

jún. 12. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Mármint ma írtunk volna szerződést, de inkább nem vállaltam.

# 1/6Időpont jún. 12. 19:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vehette fel a támogatást és nem indíthatott el semmilyen folyamatot amíg nem írtunk szerződést igaz?

# 2/6Időpont jún. 12. 19:10 Privát üzenet
Ha nem írtál alá semmit, akkor nem lesz semmi. Bemondásra nem tudja felvenni a támogatást.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 12. 19:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából azon aggódom hogy a munkaügyi központ megszünteti a támogatást mert nem vállaltam egy munkát. De nem ők rendeltek ki oda.

# 4/6Időpont jún. 12. 19:54 Privát üzenet

Amiatt ne aggódj, hogy megszüntetik a támogatást -ugyanis az álláskeresési támogatás mellett simán lehet dolgozni egyszerűsített foglalkoztatásban - márpedig Te így dolgoztál.

Ha nem a munkaügyi központ közvetített ki, akkor pedig szintén nem veszik el a támogatást, mert ha ők közvetítettek volna ki, akkor adtak volna egy papírt, amit alá kell íratnod a kiközvetített munkahelyen.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 12. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja rendben köszönöm.

# 6/6Időpont jún. 12. 20:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkanélküli járadék?
Munkanélküli pénz? Várják még vagy menjek be ismét?
Napi egy órás folyamatos munkaviszonnyal igényelhetem az Álláskeresési járadékot?
Munkanélküli segély?
Ilyenkor jár munkanélküli? (Nem tudtam hol kell feltenni, ezért fordultam ide. )
Kérdésem a következő, lenti információk alapján a járadék igényléstől számított 2. munkahely leigazolhatja a kérvényt, és jogosult vagyok a pénzre? Köszönöm.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!