Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

300. 000Ft-os fizetés mellett Ti kb. mennyiért vennétek autót?

3-4 milliós Audit fent lehet tartani ekkora fizetés mellett?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fizetés, autó, fenntartás, pénz

jún. 12. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kb. 1-1,5 millióért. Tökéletes állapotú használt autót lehet ennyiért venni, nem adnék ki többet egy kocsiért. Inkább gyüjtöm és befektetem értelmes dolgokba

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jún. 12. 20:54 Privát üzenet

Neeem.

Èn inkàbb picit várnèk,ès inkàbb tovàbbkèpzèsbe fektetnèm be a pènzt,aztàn komolyabb karrier magasabb fizu,akkor mehet 4 misis Audi.

Addig ne szerintem,magadba fektess be előbb.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont jún. 12. 21:18 Privát üzenet
Ilyen fizu mellett semennyiért. Ez nagyjából egy basic életszínvonalra elég Budapesten

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont jún. 12. 21:23 Privát üzenet
max 1,5 milláért de az angyon a teteje

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jún. 12. 21:26 Privát üzenet
Hol kapsz 3-4 millióból Audit? Használtat ne vegyél.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jún. 12. 22:27 Privát üzenet

Okosak azt mondjak, hogy maximum a 4-6 havi fizetesednek megfelelo osszegert szabad autot venni. Ez nalad a tobbek altal is irt 1,2-1,8 millios sav.

Aztan vannak, akik joval tobbert vesznek, de nem is veletlenul van az, hogy az emberek harmadanak egy kisebb hirtelen kiadasra nincs felretett penze, eleg sokan nem gondolkoznak, csak elverik a penzuket, hogy ugy tehessenek, mint akinek tobb van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont jún. 12. 22:31 Privát üzenet

"Okosak azt mondjak, hogy maximum a 4-6 havi fizetesednek megfelelo osszegert szabad autot venni."

Szerintem az kicsit sok. Mi is pont most gondolkodunk az első autónkon, bő 600 ezres havi bevétel mellett. Az akkor 2,4 és 3,6 millió között lenne.

Én max 3 havit gondolnék, szóval nekünk 1,8M körül és persze mindenképp készpénzben, hitel nélkül. De igazából már 1,3M körül is egész normális autókat látok, csak néhány extra hiányzik ami úgy jó lenne, pl nincs tolató radar vagy hátsó ablakemelő nem elektromos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jún. 13. 00:16 Privát üzenet
En maximumot irtam, nyilvan az idealis az, ha az igenyeidet a legjobb ar/ertek aranyu autoval elegited ki, es a maradekot hazra, vagy barmi hasznosra koltod. :) (vagy akar elmenyre, ha megvan a stabil hatter.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont jún. 13. 01:06 Privát üzenet
Szerintem sok, mondjuk nekem eleve nem a márkajelzés a lényeg, hanem hogy eljussak A-ból B-be. 900 ezerért vettem autót, amikor 400 körül volt a fizetésem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jún. 13. 03:24 Privát üzenet
1-2 m között már jókat lehet kapni használtan. Ha csak dísznek veszed, és havonta egyszer veszed elő, akkor felesleges venni autót, csak romlik benne a pénzed. Ha havonta minimum egyszer tele kell tankolnod egy húszasért, plussz súlyadó, műszakiztatás x évente, ennyiből simán fenntartható.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont jún. 13. 06:13 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lesz az embereknek saját lakása a mai magyar bérek mellett?
Mi az a fizetés, ami mellett bevállalnátok a Pestre költözést?
Téma szakértőinek: Ha visszamegyek GYED mellett dolgozni, az OEP utalja vagy a rendes fizu után elszámolva a munkáltómtól kapom a csp-t, cs. Kedvezményt es sulyos fogy....
Milyen módszerekkel kereshetünk plusz pénzt állandó állásunk mellett?
18 évesen suli mellett milyen munkák vannak ami nem veszi el az időm a tanulástól?
Hogyan tudnék pénzt keresn i suli mellett 15 évesen?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!