Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az Interneten miért terjesztik azt hogy Nyugaton nyomorognak a magyar vendégmunkások, miközben sokkal jobban él ott egy mosogató is mint itthon?

jún. 13. 01:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mond inkább azt hogy büdös neked a munka, az még hihető is lenne.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/12Időpont jún. 13. 09:11 Privát üzenet

Mert az ottani helyi viszonyokhoz képest mosogatásból nem lehet magas életszínvonalon megélni. Az itthoni megélhetéssel meg kár összehasonlítani.

Ezen felül pedig öröm és boldogság, hogy valakinek az élete álma annyiért mosogatni külföldön, mint az én mérnök fizetésem itthon, de én inkább dolgozom itthon az álmaimért azt, amit szeretnék, minthogy mások után dzsuvázzak. :) Ez persze csak az én véleményem, másnak lehet más. Ezt leszámítva én sem hallottam olyan igehirdetésről, hogy nyomorognak a magyar vendégmunkások kint. :)

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont jún. 13. 13:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten mosogató melóra szerintetek ez milyen ajánlat?
Miért van az hogy sok magyar dalolászva mosogat nyugati országokban megszakadva, pedáns módon, de itthon meg szabályosan undorodnak a fiatalok az ilyen munkáktól?
Azt hogy lehet "megoldani", hogy sokan itthon nettoban vesznek terméket? (Eredeti bolti árnál jóval olcsóbban)
Revolut bankkártyával itthon lehet fizetni pl intersparban ha euró van rajta?
Milyen olyan termék volt neked amit itthon egyáltalán vagy csak nagyon nehezen tudtál megszerezni, de nagy szükséged lett volna rá, de külföldről sikerült rendelned?
Mi értelme van itthon jó szakembernek lenni ha külföldön lehetek átlagos árufeltöltő vagy akár mosogató is normális bérezésért?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!