Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Interneten miért terjesztik...

Az Interneten miért terjesztik azt hogy Nyugaton nyomorognak a magyar vendégmunkások, miközben sokkal jobban él ott egy mosogató is mint itthon?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 01:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
Mond inkább azt hogy büdös neked a munka, az még hihető is lenne.
2019. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert az ottani helyi viszonyokhoz képest mosogatásból nem lehet magas életszínvonalon megélni. Az itthoni megélhetéssel meg kár összehasonlítani.

Ezen felül pedig öröm és boldogság, hogy valakinek az élete álma annyiért mosogatni külföldön, mint az én mérnök fizetésem itthon, de én inkább dolgozom itthon az álmaimért azt, amit szeretnék, minthogy mások után dzsuvázzak. :) Ez persze csak az én véleményem, másnak lehet más. Ezt leszámítva én sem hallottam olyan igehirdetésről, hogy nyomorognak a magyar vendégmunkások kint. :)

2019. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!