Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

2008-óta húzódó Lyoness pénzvisszaigénylésre Vani valami ötletet? Több millió lett befizetve, de átverés volt. Mielőtt okítanátok, családtag volt a szélhámos.

jún. 18. 03:14  Privát üzenet  

A válaszok

Lyoness-t nekem is előadta egy magyar Írországban, ő 10 misit tett ebbe a hülyeségbe.

Az MLM az mindig átverés, főleg, ha magyar is van benne.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 18. 08:34 Privát üzenet

Próbáld meg tudomásul venni, hogy átvertek és nem fogod viszont látni a pénzed.

Ha ezt nem fogadod el és nem lépsz tovább felőrlöd magad.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 18. 12:33 Privát üzenet
Emlékszem rá olyan 2009-2010 körül a Stadionoknál Pesten találtam egy lerobbant kis 40 nm lakást 5 millióért. Csak nem volt akkor 5 millióm, ha lett volna megvettem volna.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 18. 20:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy deríthető ki, hogyha egy családtag kirúgat a munkahelyedről?
Ha végrendelkezem akkor arról kinek kell tudnia?
Milyen támogatást lehet igényelni családtag halála esetén?
Ha nem tudok menni a munkaügyibe jelentkezni, így megoldható lenne?
Kérhet-e az ingatlaniroda közvetítői díjat, ha én 6 órával korábban címmel és a tulajdonos telefonszámával megtalálom a keresett ingatlant? Arra hivatkozik, hogy családtag esetén...
Ilyen sz@ rf@ szu gerinctelen oldal a vatera? A hirdető tudja törölni a hozzászólásokat amiben rávezetem, hogy szélhámos, ráadásul le is tilthat. Valamint ha jól tudom még a rá...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!