Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb futárszolg...

Melyik a legolcsóbb futárszolgálat EU-n belül?

Figyelt kérdés

EU-s országokba küldenék csomagokat. Anglia, Nématország, Hollandia...

Kb. 0.5kg-os csomagok van amelyik 40x40x10cm dobozban, van amelyik 10x10x5cm dobozba. Tehát kicsi méretű csomagok.


Rákerestem már 5700Ft volt a legolcsóbb, amit találtam DPD futárral.

Ennél nincs olcsóbb?


Amikor én rendeltem csoamgot küldölfdről, akár Anglia, akár Ausztria, akár Hollandia, akkor 1200-2400Ft volt a posta. Bár azok cégektől jöttek így egyértelműen olcsóbb.


Viszont szeretném megtalálni a legoclsbb csomagküldési lehetőséget EU-n belül.


Ha bárki bármi infót tud ezzel kapcsolatban, azt köszönöm szépen.



2019. jún. 19. 13:17
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ami találsz árat, az listaár mindenhol. Igazából lényegtelen, hogy mennyi, az arra való, hogy ritkán feladsz 1-1 darabokat. Ne legyél lusta, az ajánlatkérés ingyen van. Nagyjából átgondolod, hogy mennyi csomagod lesz, a mennyiséggel felkeresed a futárcégeket, és adnak egy ajánlatot, majd kiválasztod a neked legjobban tetszőt.


Amikor te rendelsz, és 1200-1400Ft a szállítási díj, ott is egyedi szerződések alapján ennyi a díj.

2019. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!