Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Behajthatják rajtam a különböz...

Behajthatják rajtam a különbözetet?

Figyelt kérdés

Rendeltem a szomszédnak netről növénykarókat, 60 db-ot. Most, 3 munkanappal később hívtak, hogy hát véletlen 100 darabot küldtek, mert százasával van csomagolva, és a különbözetet fizessem meg.


Nem tudom, hány darabot küldtek, a szomszéd pedig már beszúrta őket és adott az unokájának is, meg a valakijének a valakijének is. Behajthatják ezt rajtunk, vagy mit lehet ilyenkor tenni?



2019. jún. 25. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Írd meg nekik, hogy pénztártól való távozás után nem fogadsz el reklamációt!

Ha nem volt tételes átadás-átvétel, akkor bizonyíthatatlan mennyit küldtek. Hajtsák be azon a dolgozójukon, aki rosszul készítette össze a rendelést!

Nehogy elismerd, és ne fizess!

2019. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a szomszéddal, mondd el neki, mit üzentek. De megadhatod az ügyfélszolgálatosnak is a szomszéd telefonszámát, majd egymás között lemeccselik.
2019. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
60 van a számlán, és 60 van az emailben is, elvileg nem tudnak mit csinálni. Engem nem érdekel, én csak a megrendelő voltam, a szomszéd 80 éves, 4 agyvérzésen túl levő bácsi pedig tuti nem számolta meg...
2019. jún. 25. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számlán 60 volt akkor miről beszélünk??? Az 60 és kész. Ja hogy 100-atállít. Ja, jövő héten meg 200-at???
2019. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt ő tévesztette el.

Lehet, hogy szándékosan?


Ne fizess többet.

Ha van rá lehetőség, akkor visszaviheti a különbözetet.

Ha nincs, akkor IJ.

2019. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy te 60 db, számoltál, a számlán is annyi van. Bizonyítsa be
2019. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
mondd meg neki, hogy én is 60-at számoltam, becsszó!
2019. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hívott a nő, elmondtam neki mindent, mondta, hogy de hát ő meg lett károsítva 40 darabbal. Elmondta, hogy ők ötvenesével szokták kapni, de most véletlen száz volt egy csomagban. Mondtam neki, ezt rendezzék le a beszállítóval, nem tudják bizonyítani, hogy mennyit kaptunk, nekik se éri meg ide jönni, én meg nem fogok ezzel foglalkozni és a szomszédot sem fogom basztatni emiatt. Végül beletörődött.

2019. jún. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!