Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikában tényleg paráznia...

Amerikában tényleg paráznia kell az embernek attól, ha egy pénzzel teli táska van az autójában, akkor azt a rendőr nyugodtan számonkérheti, hogy honnan van? Vagy ez csak filmes maszlag?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen jogon?
2019. jún. 26. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Amerika egy hatalmas földrész. Minden államban mások a törvények, mások a szokások, más a közbiztonság.

Déli államokban elképzelhető, hogy megkérdezik honnan van egy aktatáskányi pénzed. Lehet megkérdezik Lehet a fővárosban Washingtonban is megkérdezik.

New Yorkban jobban jársz ha nincs a kocsidban semmi, se bőrönd, se pénz. Ott nem kérdezik meg, egyszerűen ellopják. Harlemben meg jobb ha nem is mész kocsival.

2019. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, hogy megkerdezik, hanem elkobozzak, kapsz egy nyugtat, amivel mehetsz visszaigenyelni, miutan bizonyitottad a szarmazasat.
2019. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem volt ilywn volt nalam 12 millio folar megkerdezte elmomdtam es mentem tovabb
2019. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

- I've just robbed a bank, nothing extraordinary.

- OK, thank you, have a nice journey.

2019. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hát én tuti nem magyarázkodnék a zsarunak, az én pénzem, semmi köze sincs ahhoz, hogy honnan van, még ha egymérföldnyire történt egy bankrablás, akkor sem. Ha meg ezért bevinne, kb. a sz.rt is kiperelném belőle.
2019. jún. 26. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Na hát én tuti nem magyarázkodnék a zsarunak, az én pénzem, semmi köze sincs ahhoz, hogy honnan van, még ha egymérföldnyire történt egy bankrablás, akkor sem. Ha meg ezért bevinne, kb. a sz.rt is kiperelném belőle. - hany eves vagy, 15?


Hallottal mar olyan finom kis dolgokrol, mint money laundering, financing of terrorism, es a kedvencem: patriot act?


Mert ezen cimszavak lobogtatasaval olyan gyorsan elkobozzak a penzed, hogy meg kopni sem lesz idod. Hiaba vered a melled, hogy jogod van ugyvedhez, siman kirohognek, bezarnak a huvosre es majd ha mar lenyugodtal es tudsz inteligensen kommunikalni es pont raernek es nincs jobb dolguk, akkor majd elbeszelgetnek veled. De amig ilyen nagyon ontudatos vagy, addig ugy ba$znak ki veled, ahogy azt te el se tudod kepzelni...

2019. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!