Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted a Facebook leendő...

Szerinted a Facebook leendő új kriptovalutája milyen mértékben és milyen irányban fogja befolyásolni a teljes kriptovaluta piacot, a Bitcoint és a többit?

Figyelt kérdés

Részletesebben:

[link]



2019. jún. 28. 13:46
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Itt van még egy cikk:

[link]

2019. jún. 28. 13:49
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyen, ez a Facebook utolsó próbálkozásainak egyike. Hamarosan kiderül, hogy Amerikában már csak az Instagramot használják 35 év alatt, és azt sem sokáig, ha ennél is több reklám lesz. Ha a WhatsAppre megérkezek a reklámok, annak is lassan annyi.

Ennek az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja. Nincs olyan épeszű ember, aki egy, a Facebook által irányított pénznemben tartaná a pénzét.

2019. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy így lesz, bár el tudom képzelni, hogy csak azért elkezdenek WhatsAppozni, hogy a reklámok nézegetésével pénzt keressenek.

A kvázi stabil árfolyam nekem tetszene benne.

A Facebook felhasználói adatkezelési gyakorlata nekem sem tetszik. Eladnák a cégeknek az adatokat, hogy ki kicsoda és mikor mit vásárolt.

Szerintem az árkeresős, árukeresős oldalakkal is ez a baj, azoknak is jelentik a webshopok, hogy ki mikor mit vett. Ha vásárolok, akkor mindig jön az e-mail az árukereső oldaltól, hogy értékeljem a terméket és a webshopot.

2019. jún. 28. 14:51
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Van ennél durvább. Vásároltam egy igazi áruházban és utána jöttek a reklámok, hogy köszönjük, hogy nálunk vásárolt, xy áruház.

Vajon honnan tudják?!?


Egyébként a facebook pénzről azt olvastam, hogy nem lesz külön árfolyama, hanem gyakorlatilag csak dollár számla.

2019. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Semmi koze a bitcoinhoz, csak egy ujabb kozpontositott stablecoin, van mar ilyen coin 10 masik: tether, usdc, tusd, paxos, dai, stb. Paypal es bank alternativa nem bitcoin.
2019. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Javitas: A dai az nem ilyen, az legalabb jo otlet.
2019. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azt írják róla, hogy a Libra árfolyamát több jelentős devizához, például a fonthoz, a dollárhoz, a jenhez és az euróhoz fogják kötni. Ezek alapján ezeknek az átlaga lesz az árfolyama.

Talán a Librának azért van jó esélye, mert egy olyan nagy óriás áll mögötte, mint a Facebook, amely már szinte az egész bolygón jelen van.

Lehet, hogy az ötletet a Kínában nagyon sikeres Wechat rendszere adta Zuckerbergnek, mert az egy nagyon hasonló és már bevált megoldás egy social network és egy fizetési rendszer szimbiózisára.

Szerintem lehet olyan befolyása a Bitcoinra, hogy elszipkázza azokat a felhasználókat, akik elsősorban fizetésre használják a virtuális pénzeket és akiket a technikai háttér és a centralizáltság megléte nem különösebben érdekel, mindazonáltal gyors és kényelmes fizetési megoldást keresnek.

2019. jún. 29. 01:01
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Ertem, nem latok kulonbseget egy paypalhoz kepest. De azt lenyomhatja ha kisebb lesz a fee.
2019. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem népszerűsíteni fogja, emiatt többen olvasnak utána, megértik, hogy mi az a bitcoin, s több kevesebb pénzüket belefektetik. Az árfolyam pedig így emelkedni fog. Többen lesznek akik mivel megértették mi ez, nem szállnak ki mikor bedől, főleg nem vesztességgel, s így az árfolyam stabilizálódni fog. Mivel többen értik meg hogy nem csúcson kell venni a lufik is kisebbek lesznek, egyre többen a korrekciókra fognak várni. vagyis egy a facbook coin része a bitcoin történetének, beleilleszkedik abba.
2019. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
A bitcoinnál alkalmasabb lesz fizetésre. A bitcoin megmarad a spekulánsoknak.
2019. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!