Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákként fogok dolgozni a...

Diákként fogok dolgozni a városi önkormányzatnál, milyen ruhában érdemes venni? (Sima utcai ruha? ) 16/F

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom ott mennyire veszik komolyan a dress code-ot főleg egy diák esetén, de első nap inkább menj hosszú nadrágban, zárt szebb cipőben és sima pólóban vagy ingben aztán kérdezz rá miben lehet menni. A tangapapucsot, térdnadrágot, zenekaros pólót meg hasonlókat általában nem szeretik az ilyen helyeken, de lehet nem lenne gond lazább ruházatból sem.
2019. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
3 nyarat dolgoztam az önkormányzatnál, sima utcai rövidnadrág pólóba voltam, a többi diák is
2019. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Első nap szerintem vegyél hosszú nadrágot(farmer), meg egy visszafogottabb pólót, de nem valószínű, hogy diákként ki kell öltözni. Aztán úgyis látni fogod, vagy meg tudod kérdezni, hogy van-e valami szabály, amit követni kell, de nem hinném.
2019. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is ezen gondolkoztam, hogy hosszú nadrágban menjek-e, első nap, de így már biztos vagyok benne.

2019. jún. 30. 21:44
 5/5 anonim válasza:
Első nap érdemes normálisabb cuccban bármilyen munkahelyen.
2021. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!