Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxpost csomagvarázslóval...

Foxpost csomagvarázslóval hogyan tudnám elküldeni a címzettnek a csomagot, hacsak feladási kódot adott meg?

Figyelt kérdés
Vásároltak tőlem valamit,viszont az illetőnek foxposton keresztül kellene küldeni a csomagot másik megyébe. Az illető regisztrált és elküldte nekem a feladási kódot, decsak ennyit. Néztem erről egy videót, de ott kérnek célterminált is, meg valahol azt olvastam, hogy e-mailt is, viszont nem tudom hogy a videóban a csomagvarázslóval küldtek-e csomagot vagy sem. Sosem használtam még ilyet. Tehát, mi a teendőm most?

2019. júl. 2. 10:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy automatából automatába érkezne.
2019. júl. 2. 10:49
 2/7 anonim ***** válasza:

"Vásároltak tőlem valamit,viszont az illetőnek foxposton keresztül kellene küldeni a csomagot másik megyébe. Az illető regisztrált és elküldte nekem a feladási kódot, decsak ennyit"


Khmmm.... Ha TE VAGY AZ ELADÓ, akkor miért a vevő regisztrál és küld Neked csomagfeladási kódot??

Az online felületen meg kell adni a csomag nagyságát is - ezt mégis hogy tette meg a vevő, mikor azt se tudja, mekkora az a csomag, amit TE ADSZ FEL.


Szóval, a csomagot Neked kell feladnod, Neked kell becsomagolni, lemérni, hogy mekkora és eszerint bejelölni a Foxpost csomagküldő online felületén és TE fogsz kapni egy kódot, amivel a vevő majd ki tudja nyitni az adott automatát.

Azt pedig mindenképpen tudnod kell, hogy melyik automatába kéri. A csomagfeladást viszont Neked kell fizetned. Vigyázz, mert ha utánvéttel kéri és nem veszi át a terméket, akkor elbuktad a szállítási költséget.

2019. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ki van már fizetve, átutatalta a postai költséget is. Azt megnéztem a foxpost oldalán, 5kg-ig van a legolcsóbb, a csomagot meg tudjuk, hogy 5 kg alatti.

Egy műszaki dologról van szó, aminek van saját doboza. Ezt be kellene még csomagolni? Úgyis az nyitja ki, aki megvette az árut, nem?

2019. júl. 2. 15:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg még azt is megadta, hogy S-es fiók, ami nem tudom amúgy mit jelent.
2019. júl. 2. 15:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk hülyeséget írtam, mert nem teleportálással megy el a csomag, hanem elviszi előtte valaki. :)
2019. júl. 2. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ja, meg még azt is megadta, hogy S-es fiók, ami nem tudom amúgy mit jelent."


Az "s"-es fiók, az a fiók méretét jelenti - de furcsa, hogy a vevő honnan tudja, hogy mekkora a doboz, amit TE adsz fel?

Ha nem jó méretet írt be, adott meg, akkor lehet, nem fog beleférni a doboz. esetleg te megadtad neki a doboz adatait(cm)? Széle, hossza, magassága?

2019. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megnézte a dobozt internetes áruházból, vagy boltban. Onnan le lehet csekkolni a méretet.
2019. júl. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!