Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tíz éve van munkahelyem, de...

Tíz éve van munkahelyem, de váltani szeretnék. Munkanélkülit biztosan kapok? Mert csináltam egy kalkulációt egy munkaügyi oldalon, ott azt írta, nem vagyok jogosult.

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Már miért ne kapnál 10 év munkaviszony után? Valamit benéztél. De én a helyedben előbb új helyet keresnék és utána mondanék fel... Persze ennyi idő után jól jöhet néhány hónap szabadság, csak aztán nehogy hosszabbra nyúljon a tervezettnél.
2019. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is összezavartak ezek a kalkulátorok, mikor váltani akartam. Régen nem járt pénz, ha te mondtál fel (vagy legalábbis pár hónapig nem), ez már megváltozott. Az utolsó munkanapod után másnap ha bemész, megkapod - a te esetedben - 90 napra az álláskeresésit.
2019. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!