Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Van 1 lakásom...

Létezik ilyen? Van 1 lakásom és 1 gyermekem. Fel tudok venni vmilyen szocpolt, CSOK-ot anélkül, hogy lakást vásárolnék. Úgy tudom, hogy vásárláshoz van kötve, de közben meg olyasmit is olvastam, hogy ez se kötelező.

Figyelt kérdés
Van 1 lakásom és 1 gyermekem. Fel tudok venni vmilyen szocpolt, CSOK-ot anélkül, hogy lakást vásárolnék. Úgy tudom, hogy vásárláshoz van kötve, de közben meg olyasmit is olvastam, hogy ez se kötelező.

2019. júl. 8. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
A babaváró ami szabadon elkölthető, vehetsz rajta akár egy teherautó kovászos uborkát is. De az is hitel, nem tudom ez a szó mond e valamit. Megmondták már-nincs ingyen ebéd.
2019. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Otthonteremtési kedvezmény, neked pedig van otthonod. Persze 2. otthon vásárolható rajta, az belefér, csak pörögjön a biznisz.

Babaváró csak akkor, ha lesz 2. gyerkőc, van férjed/feleséged, TB 3 éve, nincs köztartozás stb.

2019. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Megmondták már-nincs ingyen ebéd."


Annyira unalmas már ez a nincs ingyen ebéd duma. Igen, igazad van, csak van egy fontos dolog még ami a lényeg tulajdonképpen: nagyon nem mindegy ki fizeti a számlát. Mert ha az állam fizeti akkor az egyén szempontjából mégis csak van ingyen ebéd!

2019. júl. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bővítésre felveheted.
2019. júl. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

No igen, csak a bővítés az nem a plusz két szobát jelenti. Hanem gyakorlatilag egy új lakást. Mert kell legyen ott is konyha, fürdő, WC.

Sajnos. Pedig milyen jól jönne nekünk is ha egy sima bővítésre is lehetne. Logikus is lenne, mert a gyerekek miatt adják, márpedig több gyerek miatt több szoba kellene.

2019. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Adhatnák felújitásra korszerűsitésre is. De sajnos nem.
2019. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!