Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki középiskolába jár mimdenki...

Aki középiskolába jár mimdenki elmegy dolgozni a nyáron?

Figyelt kérdés

Én is akartam menni, hogy egy kicsit több legyen a sok év alatt összegyűjtött pénzem de a végen nem úgy alakult. A barátaim,ismerőseim akik velem egykorúak mindenki ment csak én nem. Ez baj?

17/L



2019. júl. 9. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megy mindenki! És milyen szempontból baj? Neked baj, mert nem keresel pénzt. Másnak nem baj az, hogy te nem dolgozol, mást nem érdekel a te munkád. Kizárólag a te belügyed.
2019. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 18 éves korom előtt nem is találtam szinte egyszer se diákmunkát. Mert vagy 18+os volt, vagy már minden hely be volt töltve, nem hívtak, hiába jelentkeztem stb...

Aztán 18 fölött már találtam, és ott dolgoztam folyamatosan nyáron.


Nyilván más kortársaim is dolgoztak, de azért messze nem mindenki. Pl a pénzes családok gyerekeinek általában esze ágában sincs, mert hát minek?! A szülőktől úgy is mindent megkapnak.

2019. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!