Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Anyukám nagy összegű személyi hitelt vett fel, kb. mikorra utalják majd az összeget?

Ma reggel azt mondták hogy majd üzenet küldenek, ha utalják az összeget. De nagyon érdekelné minket hogy ez pontosan mikor jön majd meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hitel, idő, pénz, személyi kölcsön

júl. 12. 15:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Megkaptátok a választ. Üzennek ha utalják. Ennél pontosabb választ vársz ismeretlenektől akik azt se tudják honnan vettétek fel a kölcsönt?

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont júl. 12. 15:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jo, de valakinek csak vannak szemelyes tapasztalatai. Olyan válaszokat vartam hogy "nekünk mar az nap utaltak" vagy "nekunk egy hetet kellett varni". Sok ertelme volt a válaszodnak mar ne is haragudj.

# 2/13Időpont júl. 12. 15:23 Privát üzenet
Előbb utóbb

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont júl. 12. 15:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi szepen😂

# 4/13Időpont júl. 12. 15:35 Privát üzenet
Valamikor a jövőben.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont júl. 12. 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na ne😂 Micsoda zseniális emberek egy helyen.😂🤟

# 6/13Időpont júl. 12. 15:55 Privát üzenet
Gondolom mikor vissza kell fizetni az uzsorát, akkor is ilyen türelmetlen leszel.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont júl. 12. 16:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igy van. Sot, meg turelmetlenebb, en fogok a bankba futni a pénzzel 1 nappal a kért idopontnal elobb.

# 8/13Időpont júl. 12. 16:06 Privát üzenet
Mekkora az az összeg? Nekem eddig az otp-t 30 méterre nem sikerült hátrahagyni, amikor jött az sms.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont júl. 12. 18:21 Privát üzenet

Egymilliót vettem fel, mire hazaértem, a számlámon van, majd másnap felhívtak, hogy informáljanak, hogy megkaptam.

Most olvastad a tapasztalatom. Akkor neked jobb lett? Előbb lesz pénzed?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont júl. 12. 19:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Személyi kölcsönt vettem fel egy banktól, de szeretném visszamondani. A szerződést tegnap, 03.11. én kötöttük, aznap folyósították is az összeget. Mi a menete a visszamondásnak?
Ha van személyi kölcsönöm a banknál, de további kölcsönre lenne szükségem, akkor fel lehet venni mellé nagyobb összeget, amiből az elsőt azonnal végtörlesztem?
A bankok miért nem szeretik, ha olyan igényel személyi kölcsönt, aki online fogad? Hisz ha fepveszel x összeget, úgyis ki kell fizetned. (Nem fogadásra kellene :D) oké, hogy...
Személyi kölcsön összegét lehet idő közben növelni? Arra gondolok hogy x összeget vettem fel 6 évre, és még szeretnék hozzá valamennyit 7 évre módosítva. Lehetséges? Ha igen, van...
Ha hitelkiváltással szeretném kifizetni a személyi kölcsönömet akkor csak a felvett ősszeget kell kifizetni vagy a teljes visszafizetendőt? (Kamatokkal)
Személyi igazolványt csináltattam, és két összeget vontak le?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!