Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Apukám áprilisban lett nyugdíjas de azóta még egy forinot se kapot de még levelet vagy bármi egyéb dolgot sem! Még is meddig kell várni az első nyugdíjra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: érkezés, első nyugdíj?

júl. 12. 16:37  Privát üzenet  

A válaszok
Megigényeltétek? Nem automatikusan jön.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 16:43 Privát üzenet
Furcsa, nálunk pl a határozat jó két héttel az első utalás után jött csak.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 17:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Minden meg lett igényelve...még ők is hívták áprilisba apukám, hogy intézik már a nyugdíjt!

Sajnos én nem értek hozzá :(apám meg nem meri zaklatni őket csak vár és vár de sohol semmi!

Csak azért jó lenne tudni még is mikor várható vagy ez hány hónap hogy végre kapjon is valamit?

# 3/4Időpont júl. 12. 17:12 Privát üzenet
Pedig más nem fogja elintézni. Én is áprilisban adtam be a papírokat, 2 hét múlva jött egy ajánlott levél, amiben az ált-ha 60 napon belül nincs határozat, köteles a nyugdíjfolyósító 10.000ft kártérítést fizetni. Kormányablakban is rá lehet kérdezni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 17:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rokkantsági ellátás esetén ha valakinek van 25 éves igazolt munkavisszonya akkor 62 évesen lehet nyúgdíjas?
Induló webshop esetén, az első hónapban mennyi bevételre lehet számítani? Mennyi terméket ajánlotok, hogy fel legyen töltve?
Feltetem egy hirdetést hogy eladó xy és az első "jelentkező" egy spanyol ember volt DHL Express-el vásárolna, hogy müködik?
Húsz éves együttélés után az élettársam három évvel ezelőtt elhunyt. Egy évig kaptam utána az ideiglenes özvegyi nyugdijat. Idén öregségi nyugdíjas leszek márciustól. Jár-e nekem...
Elképzelhető, hogy Kína lesz az első a világon, ahol be fogják vezetni az idősek szisztematikus lemészárlását az elöregedő társadalom miatt?
Első nyugdijas napjaimat töltöm itthon. Nyugtalan vagyok. Neszekre figyelek, nem találom fel magam. Tanácsok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!