Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Apukám áprilisban lett nyugdíj...

Apukám áprilisban lett nyugdíjas de azóta még egy forinot se kapot de még levelet vagy bármi egyéb dolgot sem! Még is meddig kell várni az első nyugdíjra?

Figyelt kérdés

#érkezés #első nyugdíj?
2019. júl. 12. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megigényeltétek? Nem automatikusan jön.
2019. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, nálunk pl a határozat jó két héttel az első utalás után jött csak.
2019. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minden meg lett igényelve...még ők is hívták áprilisba apukám, hogy intézik már a nyugdíjt!

Sajnos én nem értek hozzá :(apám meg nem meri zaklatni őket csak vár és vár de sohol semmi!

Csak azért jó lenne tudni még is mikor várható vagy ez hány hónap hogy végre kapjon is valamit?

2019. júl. 12. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig más nem fogja elintézni. Én is áprilisban adtam be a papírokat, 2 hét múlva jött egy ajánlott levél, amiben az ált-ha 60 napon belül nincs határozat, köteles a nyugdíjfolyósító 10.000ft kártérítést fizetni. Kormányablakban is rá lehet kérdezni.
2019. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Nyugdíjfolyósítónál legfeljebb özvegyi nyugdíjat és árvaellátást állapítanak meg, "sima" nyugdíjat nem. Az a lakóhely szerint illetékes Kormányhivatal feladata. Ott kell érdeklődni.
2019. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!