Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pokerstarson kifizetésnél...

Pokerstarson kifizetésnél téves számot adtam meg, a pénzt pedig ráutalták. Ilyenkor mi a tendő, hogy visszakapjam a pénzem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nincs teendőd.


Azt a pénzt elbuktad, tanulópénz volt.

2019. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha olyan szamlaszamot, nyilvan ibant adtal meg ami nem a tied, akkor az elvileg visszakell hogy erkezzen. Nem irhatjak jova gipsz jakab nevere erkezo penzt kiss bela szamlajan. Elvileg. Ha nincs is olyan szamlaszan akkot biztos visszakuldik a feladonak, vagyis a PSnak.


Amugy javaslom kerj valami bizonylatot a PStol, persze leirva nekik hogy rossz ibant adtal meg, majd azzal besetalsz a bankhoz es intezkedsz.

2019. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel szemben a tény az, hogy ha rossz (azaz, nem létező) a szám, akkor el sem tudja utalni, mert visszadobja a rendszer.


Ha nem egyezik a név, de a szám valódi (tehát létező), akkor pedig simán elmegy az utalás a rossz számlára, hisz a név a kutyát sem érdekli.

2019. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmeletileg kellene hogy erdekelje a nev, de valoban altalanossagban nem foglalkoznak vele.


Az en infom egy bankostol származik aki maga is sportfogad. Egy forumon irta le hogy a nev fontos.



Amugy epp ezert irtam, hogy kerjen a starstol egy bizonylatot a kifizetesrol, azzal setaljon be a bankba es ott beazonositjak. Szerintem ilyen esetekben megoldhato hogy a rossz szamlarol sztornozzak az osszeget(hisz jogalap nelkuli gazdagodas) es jovairjak a jo számlán.


Ha nincs is ilyen szamlaszam akkor a bank dobja vissza, idovel.

2019. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!