Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb privacy coin?

Melyik a legjobb privacy coin?

Figyelt kérdés
Monero, zcash vagy egy kevésbé ismert? A szempont kizárólag a privacy, az egyéb tulajdonságok, mint a sebesség meg hogy van -e CEO nem számít.

2019. júl. 18. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Nerva?
2019. júl. 22. 14:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Bitcoin: Wasabi wallet.
2019. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Wasabi coinjoint használ, ami egy kezdetleges technológia a monero -hoz képest és amit én olvastam, az alapján egy harmadik, közvetítő személyt igényel.
2019. júl. 23. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Monerohoz nem tudsz hozzajutni bitcoin nelkul.
2019. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De utána csinálok egy tranzakciót és 100% privát lesz.


Másik lehetőség persze(ami szerintem túlzás):

1. A gépemre lefordítom és telepítem a gentoo operációs rendszert. Fordításkor beállítom a @free use flaget, hogy csak free software kerüljön fel.

2. Csatlakozok valamely vpn szolgáltatóhoz. Innentől mindent vpn -en keresztül csinálok.

3. Telepítem a virtualboxot és egy whonix virtuális gépet.

4. A whonix -on tor browsert nyitok és generálok egy bitcoin walletet, esetleg a wasabival, ha az megy.

5. Atmből felveszek papírpénzt

6. Elviszem egy bitcoin automatába, ahol beváltom és a walletemre küldöm.

7. Hazamegy és whonixbe generálok egy monero walletet.

7. A whonixes tor browseren keresztül csinálok egy kamu email címet, majd egy binance accountot.

8. A binance -ra elküldöm a bitcoint és veszek belőle monerot, amit visszaküldök magamnak az előbb generált walletre.

9. Generálok egy teljesen új monero wallet addresst (ezúttal csak paper) és elküldöm rá a moneromat.

10. Innentől bármit csinálok vele, amíg a whonixes vpnes konfigot használom, 100 privát lesz.


(Lehet a vpn -t is ki kell lőni, mivel bennük még mindig meg kell bíznom)

2019. aug. 2. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Moneroban tarolasnak az a hatranya, hogy folyamatosan esik az arfolyama (egyre kevesebb bitcoint er 1 monero, USD arfolyama meg lenyegtelen). Tehat aznap vagy legalabbis hamar el is kell koltened amit abba valtasz at.
2019. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ha a bitcoin jobban elterjed, egyes kormányok a jelenleginél sokkal keményebb támadásokat fognak indítani ellene, ami hosszútávon a privacy coinok árfolyamának kedvez.
2019. aug. 11. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinnem. Attol nem lesz decentralizaltabb hogy privacy coin. Ha betorne valamelyik azt ugyanugy lehetne tamadni. Masreszt meg a bitcoinra is lehet epiteni ilyen masodik reteget, pl. a bitcoin lightning network tranzakcioit se latod, nincsenek rogzitve a fo blokklancban.
2019. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!