Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha lenne...

Mit csinálnátok, ha lenne saját házatok, autótok, és kiadott lakásotok?

Figyelt kérdés
Valahogy nem motivál semmi...Rengeteg munkát kellene beletenni ahhoz,hogy "szintet" lépjek - és itt most nem arra gondolok,hogy veszek még két lakást,még három autót, mert ezzel semmivel se nőne az életszínvonalam.

2019. júl. 18. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj magadon kívül másra is és építs céget, hogy legyenek jó munkahelyek, alkoss valami maradandót, csinálj is valamit a saját kényelmed megteremtése után, ami mondjuk másokra is hatással van!
2019. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta,de csak folosleges problemaforras lenne,es elvenne a szabadidomet.
2019. júl. 18. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyere minden nap sopánkodni. Elférsz a többi luzer mellett.
2019. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin kérdezgetném, hogy mások mit csinálnának.
2019. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Értelmes dolgokhoz idő kell. Így se vagy boldog. Akkor legalább haszna is lenne. Én így döntöttem. Kevesebbet keresek (van elég már úgy is minek több), 5x annyit dolgozok és jó érzés hogy van értelme. Segítek masoknak is.
2019. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Kakalnek egy jót
2019. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most éppen még albérletet csinalok mert van családom ha meghalok akkor is megéljenek.

De alapvetően semmi extrát nem csinálok .

Eljarnek vitorlázni de nincs ismerős aki a saját részét finanszírozza én meg nem akarok fizetett haverokat, míg nem volt család volt hogy télen 3 hónapot Ázsiában töltöttem.

2019. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha segítenél nekik, hogy ők is jól keressenek, és el tudjanak menni veled vitorlázni? Ha már barátok vagy mi ...
2019. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

2 ismerőssel próbáltam együtt dolgozni a vége az volt hogy én meloztam majd elfeleztuk a pénzt.

Mindezt úgy hogy nekem rohadtul nem volt rá szükségem . Vettem is a pénzből egy új Ford mustangot ott rohad a garázsban idén mentem vele 400km-t mert ha megyek a gyerekeimmel megyek. De nagyon nem volt rá szükségem.

2019. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem így van akkor már mondjuk 100-200 millió elkölthető pénzed, abból tudsz venni valami jó kis startupot, amiből akár milliárdokat is kereshetsz. De valóban, innen nem olyan egyszerű belépni a nagyok közé, pedig az átlaghoz képest így is királynak érzed magad.
2019. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!