Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiában dolgozom és az...

Gazsa90 kérdése:

Hollandiában dolgozom és az Adómat akarom vissza igényelni érdekelne mi kell hozzá lassan 3 éve vagyok kint eközben dolgoztam otthon 2 hónapot nem vagyok otthon ebben?!

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval azt szeretnéd, hogy itt válaszoljon neked valaki, hogy hogyan kell adót visszaigényelni Hollandiában? Nem lenne jobb egy holland fórumon megkérdezni?

Vagy az otthoni tartózkodásod alatt tettél valamit ami után adót kellene visszakapnod a magyar államtól? Ez az egész eléggé kusza...

Kitől, honnan, miért...

2019. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Papírok egyebek milyen papírok kellenek mit kell adnom a könyvelőnek
2019. júl. 23. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elárulod, hogy milyen adót akarsz vissza igényelni és honnan, akkor lehet, hogy tudunk segíteni.

Amúgy az adóbevallás határideje itthon, magánszemélyeknek, május 20 volt .

2019. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!