Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne lehetőségünk külföldön...

Lenne lehetőségünk külföldön próbálkozni?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozome egy fémipari cégnél, aránylag jól keresek, kb 280 netto, a barátnőm bolti eladó, ő kap 130 ezer forintot. Összességébe nem rossz, de albérletre, kocsira, számlákra elmegy a nagy része, és amiket szeretnénk csak hitelre tudnám megvenni amit nem fogok. Sajnos én nem fejeztem be a sulit, 11. Osztályom van plusz egy okj-s targonca meg darukezelői vizsga, a párom pedig bolti eladó, ő jól tud angolul, én sajnos kevéskét. Az volt a napokba az elgondolásunk, hogy mi lenne ha külföldön próbálnánk szerencsét.... az én munkahelyemen is viszályok vannak, áthelyztek más részre, konfliktusok vannak, szarkavarás... azt akarják rámerőltetni ami nem megy, ami meg megy onnan elraktak.... kezd tele lenni a hócipőm. Sajnos nagyon nehèz 1 ről a 2 re jutni.... Csak egy normális kiegyensúlyozott megélhetést meg életet szeretnèk. A helyzet az higy van két közepes testű kutyusunk. Egyik 15 kg a másik 23. Szerintetek gondolkodjunk ezen el hogy mi lenne ha németbe,osztrákba szerencsét próbálnánk? Ilyen körülmények mellett?

2019. júl. 26. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Többet felretenni igy nem fogtok tudni
2019. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Te tényleg jól keresel, ennél sokkal többet külföldön sem fogsz (1000-1200 eur). Aki többet kereshet, az a barátnőd, kb ugyanannyit. De ha valóban tud angolul, akkor itthon is kereshetne többet. Én nem mennék.
2019. júl. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az irasbol az jon le, hogy nem beszeltek nemetul.

Elsonek azt kene megtanulni.

Kint is tudnal targoncazni. Mondjuk nehez olyan helyet talalni, ahol mind a kettotoknek lenne munka.

Bar vannak olyan cegek, ahol noket es ferfiakat is keresnek. Viszont nemet kozvetitovel kene kimennetek, mert a magyarok lehuzoak.

De nemetul nem beszeltek.

Kint is akkor eri meg egyszerubb munkakorben dolgozni, ahol alljak a szallast. Akkor tudsz igazan felretenni.

2019. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresnel kulfoldon se sokkal tobbet, talan 1200 euro korul de az alberletre elmenne 600-700 havonta.

A baratnod jobban keresne kint.

Inkabb keressetek neki itt egy jobb allast.

2019. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!