Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetési igény belövése...

Fizetési igény belövése Morgan Stanley?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van valaki, aki MS-nél dolgozik? Tudna nekem egy fizetési sávot mondani egy pozira?


Interjúra megyek, és nem szeretném sem túl sem alulértékelni a dolgokat..

Hálás lennék!!



2019. aug. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Hays Salary guide:

[link]


Három éve jöttem el az MS-től, mert nagyon ellépett mellette a piac fizetések terén. Nem tudom, azóta jobb lett-e.

2019. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Van, attól függ hogy milyen pozícióra jelentkezel.
2019. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Interjúztam ott, valami 4-6 kor összesen, minden alkalommal csak pillogtak arra amit mondtam. Pedig az első telefonos körben közöltem, hogy mekkora az az összeg ami felett egyáltalán elgondolkozom a váltáson, de csak rabolták az időmet. Aztán mégsem kellettem.
2019. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! #2, írtam! #3. Milyen területre pályáztál?
2019. aug. 1. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

a Hays-al csak óvatosan, mert ők a pályán eltöltött időhöz elvárt tudást is hozzágondolnak


attól, hogy 3 éves tapasztalatod van, az is számít, hogy milyen projektekben vettél részt

2019. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%
nettó 120 000 ft
2019. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Hays Salary guide nagyjából jól mutatja, a MS meg is szokta adni, de sokáig nem lehet náluk dolgozni, max 3-5 ev, mert nem emelnek bert, hiába telnek majd az evek, de nincs emeles, az új akit felvesznek, neki is megadják azt amit te keresel, csak emelni már nem szoktak, passz, hogy miert, az 5-6 ev tapasztalattal rendelkezők sorra mennek el
2019. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!