Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Paks 2 most keres embereket,...

Paks 2 most keres embereket, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ösztöndíj egyetemi hallgatóknak, új erőműves szakmérnöki képzés, sok reklám stb, ami nekem arra utal, hogy fiatalokat is keresnek, de a meghirdett állásokat nézve nem látom, hogy annyira kellene nekik ember, vagy ha igen, akkor csak sok év tapasztalattal. Több állásnál erőműves tapasztalatot is várnak, Msc végzettség, tárgyalási angol stb.

2019. aug. 6. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember akkor kell majd, ha tényleg elindul az erőmű. Az még sok év.
2019. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy addigra betanult személyzet kell, és azt akarják előre kioktatni.
2019. aug. 6. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabó666 válasza:
Igen, PAKS II. keres embereket. Van, hogy tapasztalt embereket csábít el Paks I. - től, van, hogy szakértőként mind a két helyen dolgozik, van, hogy az utcáról vesz fel megfelelő szaktudású embereket. Érdemes a honlapjukra felmenni és ott tájékozódni. De Paks I. is vesz fel dolgozókat, ha itt nem jársz sikerrel. Én őszintén megmondom, csak tapasztalattal rendelkező embereket vennék fel Paks I. - től. Azért lásson már atomerőművet az, aki ilyen létesítményben dolgozik.
2019. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!