Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építőanyag, szaniter értékesít...

Építőanyag, szaniter értékesítőként vidéken jó fizetésnek számít a havi 220-240 ezres nettó fizetés?

Figyelt kérdés

Változó a teljesítménytől függ, de nagyjából ez az átlag. 200 alatt nincs.


Van, hogy több is a fenti sávnál de átlagba így jön ki egy évbe leosztva, na meg van év végén is valamennyi plusz de az max 100-200 ezer.


2019. aug. 9. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt.
2019. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
átlag
2019. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2:

Azért vidéke 240 nettó, pláne egy különösebb szakképzettséget nem igénylő munkához bőven átlag feletti.

2019. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit kellett végezned ahhoz,h ép.anyag értékesítő legyél? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Én sajnos diplomásként vidéken 190 körül keresek csak.
2019. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak érettségim van 4-5 éve dolgozok ebbe a szakmában körülbelül. Nem értettem hozzá semennyire az elején, a munka közben tanultam meg a dolgokat.
2019. aug. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!