Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg mit dolgoztok es...

Jelenleg mit dolgoztok es mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok es nem talalom a helyem. Van egy erettsegim de tippem sincs mit csinalnek szivesen... nagyon elkeserito :( olyan helyet szeretnek amivel jol is keresek es szeretem csinalni. Mert csak igy tudok ott lenni fejbe 110%osan. Valoszinu tanulni szeretnek valamit hosszutavon. A szepsegipar nagyon erdekel (fodraszat,kormos stb) vagy esetleg meg a kisgyermek gondozoi is okjs kepzesen. Csak nem tudom ,hogy mennyi penz van benne. Mert hosszutavon azert az is szamit.

Ti mit dolgoztok es mennyit kerestek? kort, nemet is irhattok:) aki nem szeretné nem kell leirnia mennyit keres bar full arc/nev nelkuli a dolog



2019. aug. 11. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Szoftverfejlesztő multinál, br. 800 ezer + cafi/bónusz ha van.

29/F


Nem mindenkinek való ez a szakma, de ha jól sejtem akkor te hölgy vagy. Hát, ha csak egy kicsit is érdekel, akkor én megpróbálnám a helyedben, mert a cégek nagyon szeretnék növelni a diverzitást, ami azt jelenti, hogy a hölgyeknek nagyon nagy előnyük van álláskeresés során ebben a szakmában.

2019. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%

Villamosmérnök Msc végzés előtt fél évvel 270 nettó, de váltok, mert kevés, a cég meg katasztrófa.


Kisgyermek gondozóiban annyi pénz van, hogy pont éhenhalhatsz belőle. Egyik kollégám párja most írt alá, OKJ + BSc-vel állami helyen 130-150 nettó.

2019. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
hidegburkoló nettó 2-3 milla közt
2019. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Én irodai adminisztrátor, ügyintéző szerű vagyok, de nehéz 1 vagy 2 szóban leírni.

A cég ezerfelé szétszórt, VBA makrókkal teletűzdelt Excel, Access fájljait importálom ide-oda, jobbra, balra, ide másolom, amoda másolom, hótunalmas. Nomeg bizonyos munkaeszközöket készítek elő. Sok az üresjárat, máskor meg nem túlzok, hogy 3-4 dolgot kell egyszerre csinálni, ezt nem bírom. Plusz túl sok a kommunikáció, sablon emailek.. Ezt is fáraszt de legalább unom is.

Nettó 200 bónusszal együtt és kis cafeteria.



Én amúgy szoftverfejlesztő szeretnék lenni.


Olyan messze áll tőlem a szépségipar, mint Makó Jeruzsálemtől, de Téged, Kérdező, bátorítalak!

Változatos, kreatív munka, mindig lesz ügyfeled.

Pláne, ha szeretsz beszélgetni és szereted az embereket.

Tény, hogy az ember egész nap hajat, körmöt csinál, de hol így, hol úgy, hol csak vágást kér az ügyfél, hol teljes átalakítást stb.

2019. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Irodai adminisztrátor vagyok, de főleg adózáshoz kapcsolódnak a feladataim. Br. 260 ezret keresek+br 20 ezer caf Győrben, gazdasági diplomával.

25N

2019. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

"hidegburkoló nettó 2-3 milla közt"


Miért kell mindig ide írni ezt a hülyeséget? Biztosan nem igaz, ezt senki nem hiszi el.

2019. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyógytornász

nettó 134.995 Ft (tanári bértábla szerint)

25/N

2019. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Kezdő biosz-kémia középiskolai tanár. 130 nettó.
2019. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom, hogy ennyire alamizsnát keres sok ember.
2019. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Élelmiszeripari labor, bruttó 375ezer vidéken. Párom önkormányzat térinfós, bruttó 230ezer. Egyébként szoftverfejlesztő, de abból dunát lehet rekeszteni, nem lehet vele elhelyezkedni, csak Budapesten
2019. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!