Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka mellett plusz bevétel...

Munka mellett plusz bevétel forrás?!

Figyelt kérdés
Sziasztok , arra gondolok hogy van egy munkahely ahol fő állásban dolgozom , csak arra gondoltam hogy az itthon töltött időmet meg esetleg a hétvégét is tudnám hasznos dolgokra szánni amivel a fizetésem mellett pluszba tudnek spórolni , gondolok itt olyanra hogy régen menő volt az ilyen bedolgozas szeru otthoni munka vagy valami internetes , fizikai munka se áll tőlem távol , tanácsokat szívesen fogadnék :) ti mivel bizniszeltek ? :) privát üzeneteket is szívesen fogadok

2019. aug. 12. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Én hálózat építésbe vágtam bele, azt lehet heti pár órában is csinálni és nem kell hozzá különösebb tudás sem. Ha jól csinálod, jól fizet.
2019. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél dolgokat olcsón szegényektől, aztán add el drágán gazdagoknak! Szívesen!
2019. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Haverom kocsma mellett lakik, a piások csomó ingyen sörre meghívták régebben (mára már kitiltották), ezeket a piákat szokta megmenteni, majd összefőzve és CO2-el dúsítva házi sörként eladni az említett úriembereknek.

Régebben töményt is készített belőle, majd összeöntötte főzési maradékot friss sörrel ingyen köröket is szokott adni a töményt vásárlóknak.


47Ft-os 3,01%-os kukoricasör fél literes kiszerelésben kibontod es 200-250Ft-os csapolt sörként eladod (igen mindkettő csapból ugyan azt kapod :) ), dolgoztam ilyen helyen, elég megterhelő megállás nélkül 6 órában sört bontogatni, 22.00 és 4.00 között, hogy ki tudjál szolgálni 4-5 pultost.

2019. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!