Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem az a LIDL-be...

Jelentkeztem az a LIDL-be diákmunkára, és elvileg megkéne tanulnom 250 db plu kódot, és utána mehetek dolgozni, másnak ez mennyi idő alatt sikerült? Egyáltalan lehetséges anélkül h elfelejtsem utána?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha más dolgozik ebben a pozícióban, akkor másnak is sikerült.


Nem tűnik nagy cuccnak amúgy.

2019. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákként mást nem tanultál még soha?
2019. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy délután kb.
2019. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam Lidl-be diákként. Nekem is elküldték a kódokat előtte, beosztottam, hogy napi 50 kód, ismételtem is minden nap, megtanulható. Megfigyeltem egyébként az ott dolgozókat vásárlóként is, és előttük is ki van téve az a sok oldal a kódokkal, néha ők is ránéznek, szóval a biztonság kedvéért azért az ott van, meg szerintem az ember a gyakorlatban ,,írja bele a kezébe" a kódokat.


Viszont velem aláirattak kötelezően egy másik papírt is, hogy árufeltöltő. Azt adták be nekem, hogy kasszásként, ha nincs senki a soron, akkor amíg nem jönnek vásárlók a kasszához, addig menni kell kicsit pakolni. Na ebből az lett, hogy még kassza közelébe se engedtek (pedig direkt annak jelentkeztem), mehettem takarítani meg árut feltölteni. Volt már eladói tapasztalatom, próbáltam volna rendezgetni a boltot, a termékeket, amik össze vissza vannak, meg hogy nézzen ki szépen (mert vásárlóként is nagyon utálom, amikor erre nem figyelnek oda az eladók), segíteni a vásárlóknak...de ez nagyon nem tetszett a főnöknek. Ott csak az volt a lényeg, hogy reggel nyitás előtt minél hamarabb kiborogass mindent a polcra, a kinézet az utolsó szempont, és minél kevesebb időt tölts a sorok között. Nagyon gáz, óriásit csalódtam. Ja és rengeteg minden függ attól, hogy bejössz-e a főnöknek vagy nem, mert minden tőle függ, mindenki körülötte ugrál és neki jelent.


De ettől még remélem Neked jó tapasztalataid lesznek, ez egy vidéki lidl-ben volt nekem...

2019. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ANKI-t töltsd le a telefonodra, segít az ismétlésben.
2019. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy LIDL PLU HU nevű alkalmazás, amivel pont a kódokat (és a felismerést) lehet tanulni. A jelszó hozzá azt hiszem 12345. Igazi jó gyakorlatod csak élesben lesz, a céljuk a tanultatással az, hogy ne kérdezd meg a banán meg a zsemle kódját. Egy egy-két hónapja ott dolgozó sem tudja feltétlenül a canteloup dinnye kódját például.
2019. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok idő és csípőből fog menni :)
2019. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!