Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek gazdagabb mint...

Hogyan legyek gazdagabb mint az átlag színvonalon élő polgárok?

Figyelt kérdés

Anélkül hogy hazudnék, csalnék. Lemértem az IQ-mat a MensaIQ teszten, tudtommal ez a legmegbízhatóbb online kitölthető teszt. Maximális pontot értem el tehát,135+ elvileg. Egyébként nagyon gyorsan tudok tanulni olyat, amit szeretek meg érdekesnek találok kb; Felolvasnak nekem 3 oldalnyi szöveget ami történelemmel kapcsolatos akkor ha abból íratna belőle mondjuk egy dolgozatot 4 nappal rá akkor ismétlés nélkül majdnem hibátlanra, vagy hibátlanra megtudnám írni. Valamint mindig eléggé jók voltak a bizonyítványaim az átlagnál.

(Fiatalabb vagyok mint a minimum megengedett kor a tesznél)


Gondolkodtam hogy valamelyik fejlettebb országhoz közel, (Ausztria) nyitnék egy kisebb Üzletláncot. Mondjuk lenne egy kisebb divatüzletlánc alacsonyabb árakkal mint a határ túloldalán lévő országban, és mellé egy Thai Massage-os épület meg egy kaszinó hogy amíg beviszik a nyanyákat a plázába, addig az öreg bemegy megmasszíroztatni magát és a végén még ráfizet hogy "Happy End" legyen vége. De inkább lemondtam róla mert tudtommal illegális "bordélyházat" üzemeltetni itt Magyarországon. Egyébként Orvos szeretnék lenni, vannak is közeli kapcsolataink itt az EU-ban ahol magas színvonalon élnek az emberek pl; Norvégia, Svédország.

Csak nem tudom hogy megtudom-e nézni hogy mennyit keres nettó egy ottani orvos?(Hematológus)



2019. aug. 14. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez nem kell magas IQ. Elmész hidegburkolónak vagy kamionsofőrnek, és meg is valósul a célod. Amúgy 135+ IQ-val általában nem itt szoktk tanácsot kérni az emberek.
2019. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

> itt az EU-ban ahol magas színvonalon élnek az emberek pl; Norvégia

Norvégia nem EU-tag, Mr. Genius. Ahogy az orvos szót sem kezdjük nagybetűvel.

2019. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Az 200 IQ lesz, nem 135. Viccet félre téve, a magyar átlagnál (értsd szegény) kevés könnyebb dolog van mint jobban élni. Konkrétan EU-n belül mindenhol magasabb színvonalon élnek hozzánk képest, leteszel bármilyen szakmát vagy piacképes diplomát, megtanulod közben a célország nyelvét és szépen kiköltözöl.
2019. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

> Konkrétan EU-n belül mindenhol magasabb színvonalon élnek hozzánk képest

Jártál már Bulgáriában, ember?

2019. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Rendben, helyesbítek, ha ennyire szúrja a szemed.


*Konkrétan EU-n belül *majdnem mindenhol magasabb színvonalon élnek hozzánk képest


Remélem azért nem vetted a szívedre, de azért elnézést kérek a hibás információ terjesztéséért.

2019. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen iqval itthon is átlagnál jobban kéne keresned. Erről gondolom nincs statisztika, de 130 feletti IQ-val valószínűleg nem nettó 220 körül van az átlag hanem legalább 400, de inkább több.
2019. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Elsonek tedd helyre az ertekrended.

Egy jozanabb, egeszsegesebb, szerenyebb ertekrendrol beszelek, amit nem a media, kornyezet hataroz meg.


Ajanlom elvegezni az ertekelemzes tanfolyamot, amivel te magad johetsz ra, mi is a valodi ertekek az eletedben. Valojaban, Mi-Mennyit er?


Illetve katom, hogy olyan dolgokat irsz, amit mar masok megcsinaltak, kitalaltak.


Legyel talalekonyabb, egyedi. Mondjuk ez sok lemondassal jar, de hosszutavon jobban megerheti.


Ha valoban intelligens vagy, bar ehhez inkabb a papiralapu Mensa tesztet kene kitoltened, ami vegul egyfajta onbizalmat ad, nem eletkepesseget, szoval, ha valoban ertelmes vagy, akkor elsonek sokat kell tapasztalnod, tesztelned, hogy letisztulj, mi az, ami valoban erdekel.


Mert ha nem erdekel, amit csinalsz, ez a munkadon is megfog latszani. Illetve, ezt erezni fogjak az emberek.

Ne a penz motivaljon.

Ha valoban a megfelelo helyen - megfelelo idoben - megfelelo kepessegekkel - megfelelo jozzaallassal - megfelelo kapcsolatokkal - megfelelo testi es lelki beallitodassal rendelkezel, akkor a penz jon a munka hozadekakent!


Ha nem erdekel, amit irtam es csak a penz motival, akkor az informatikanak vagy a matematikanak a mindennapi, magasszintu, magas hozzaadott erteku agait valaszd.


Sok szerencset! Mert az egesz elet egy szerencse, mert tul sok tenyezo kell ahhoz, hogy valali sikeres es boldog legyen. Felteeve, ha ezt tisztessegesen akarja eletni...

2019. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezek szerint nem vagy még 17. Illetve hadilábon állsz a magyar nyelvvel. És azt sem tudod pontosan, mit mér az IQ teszt.


Ezek közül egyik sem lenne baj, ha nem lenne mellé ekkora arcod. A kulcsszó, ami az átlag fölé emel: alázat. Nem keverendő össze a megalázkodással. Az alázat az, amivel felismered, mennyi mindent nem tudsz.


Érettségizz le, tanulj tovább, amit szeretnél. Helyezkedj el a munkaerőpiacon, szerezz tapasztalatot, aztán gondolkodj azon, hogyan emelkedhetsz ki az átlagból. Nem kur.vapecérkedéssel, ez biztos.

2019. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Másik kérdésednél már kiokítottak a válaszadók, hogy ne menjél az elérhető maximális érték fölé a kérdésed kiírásakor, a hozzászólásaid nagyon alpáriak voltak, látom ezen a téren is fejlődtél, ha felhagysz a kamuzással is, akkor talán még van remény.
2019. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
135+-os IQ-d van, de nem tudsz normálisan fogalmazni, illetve baromságokat találtál ki, ami valószínűleg nem lenne életképes. Gondolok itt olyan dologra, mint a kaszinó. Jesszum...
2019. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!