Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban van olyan vagyonör...

Valóban van olyan vagyonör àllàs amihez nem szükséges a tanfolyam?

Figyelt kérdés
Oda van irva nem igenyel végzettséget. De lehet arra gondol hogy iskolai végzettséget nem igényel a tanfolyam viszont kell. Vagy ezt hogy kell érteni?? Megtehetik hogy alkalmaznak tanfolyam nélkül?

2019. aug. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, de az nem vagyonőri munkakör lesz papíron hanem portásként fognak alkalmazni. Ahhoz nem kell végzettség, és a portán fogsz ülni valószínűleg. Ez annyiból trükközés a szakmában hogy portásként csak minimálbért köteles megadni afelett vagy megadja vagy nem. Ha szakmád van arról hogy vagyonőr vagy és az alapján vesz fel, meg írtok szerződést akkor már a szakmunkás minimálbért fogod kapni amit persze vagy megadnak vagy nem, mert tudnak ebbe is trükközni.

Egyébként ez a portai állás is kb ugyan az mint a vagyonőrzés sok cég már ezekkel szokott trükközni hogy papír nélkül is tudjanak alkalmazni valakit.

2019. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi. De akkor ott vagyok vagyonöri ruhàban és közben meg portàs vagyok?? Vagy akkor munkaruha sem kell??
2019. aug. 14. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ott leszel vagyonÖr ruhàban, és csajozhatsz a plàzàban, meg ilyenek, amiket hónapok óta kérdezel. De papíron portàskènt leszel foglalkoztatva.
2019. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Te sehogy sem leszel vagyonőr, már ne is haragudj...
2019. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!