Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Otthagyni egy jól fizető, semmittevős munkát 2 ev után?

Ez a semmittevős munka egesz pontosan egy felügyeleti munka, 2 eve csinálom, de neha azon gondolkodok, hogy lemondanek a fizetesem 20%-áról is ha esetleg bármi más hasznosabbat csinálhatnek, itt úgy nez ki a napom, hogy bemegyek semmit nem csinálok (mert 2 eve nem törtent meg semmi) es amikor lejár a műszak megyek, mint aki jól vegezte dolgát, volt, hogy tanultam/olvasgattam/filmeztem közben, de már igy is bűntudatom van, hogy gyakorlatilag semmit nem csinálok, nem meglepő módon nincs előrelepesi lehetőseg, nincs mozgás se föl se le

Ti mit tennetek? Már találtam munkát, csak az jóval kevesebbet fizetne, es egesz nap pörögni kellene, de ezt nem hátránykent emlitem

aug. 14. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mielőtt felmondasz ajánlj be engem! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont aug. 14. 18:29 Privát üzenet
Százszor visszasírnád!

# 2/16Időpont aug. 14. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát vissza azert már nem sirnám, kiegtem a semmitteveseben, neha annyit csináltam, hogy beszelgettem a kollegákkal egesz nap

# 3/16Időpont aug. 14. 18:50 Privát üzenet
Ne hagyd ott. Jobb jó pénzért semmit nem csinálni, mint kevés pénzért sokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont aug. 14. 18:52 Privát üzenet
Pontosan, ahogy a 4-es írja. De mindenki a maga kárára tanul!

# 5/16Időpont aug. 14. 18:55 Privát üzenet
2 év alatt ki is tanulhattál volna valami piacképes dolgot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont aug. 14. 18:56 Privát üzenet

Milyen végzettséged van?

A semmmire szerintem ne hagyd ott, de esetleg mellette kitanulhatnál valami piacképes dolgot, aminek látod értelmét.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont aug. 14. 18:57 Privát üzenet

Szerintem aki nem dolgozott még ilyen munkakörben, nem tudja, milyen pocsék. Amikor a napi 8 órából 7 és félben azt próbálod titkolni, hogy már végeztél, emrt a többiek még szüttyögnek...

Én simán felmondtam, és elmentem kevesebb pénzért, kihívást jelentő munkát végezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont aug. 14. 19:07 Privát üzenet
Mièrt nem csinálsz valami olyan dolgot, ami plusz pènzt hoz, ès munkaidőben a "semmittevès" közben is meg tudod csinálni?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont aug. 14. 21:57 Privát üzenet
Az én munkám is hasonló. Két éve végzem én is. Nagyon szeretem. Az is munka. Ha be kell avatkozni, vagy hibát észlelünk, tudni kell mit hova, s kit kell értesíteni. 31 év fizikai munka után találtam ezt az állást. Ajándéknak fogom fel a fentiektől. Remélem nyugdíjig kitart.. Még 14 év.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont aug. 14. 22:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nettó 185 ezres fizetest otthagyni? (könyvelő asszisztens)
Otthagyni egy munkát, ami kiugrási lehetőség lenne, de nem szeretem?
Otthagyni egy munkát amiért nincs fejlődési, továbblépési lehetőség lehetőség? (ámbár, , jól'' fizet)
Lassan fogorvos lehetnék, viszont jelenleg is kereshetnék havi 500nettó környékén. Megérné otthagyni a sulit? Mennyit keres egy kezdő fogorvos?
Miért van az vagy hogy van ez mi az oka hogy egy fiatal lányt beraknak a kollégái egy semmittevős helyre aki még miért csinálják ezt?
Mi a jó válasz állásinterjún arra a kérdésre, hogy "Miért akarja otthagyni a jelenlegi állását? "

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!