Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthagyni egy jól fizető,...

Otthagyni egy jól fizető, semmittevős munkát 2 ev után?

Figyelt kérdés

Ez a semmittevős munka egesz pontosan egy felügyeleti munka, 2 eve csinálom, de neha azon gondolkodok, hogy lemondanek a fizetesem 20%-áról is ha esetleg bármi más hasznosabbat csinálhatnek, itt úgy nez ki a napom, hogy bemegyek semmit nem csinálok (mert 2 eve nem törtent meg semmi) es amikor lejár a műszak megyek, mint aki jól vegezte dolgát, volt, hogy tanultam/olvasgattam/filmeztem közben, de már igy is bűntudatom van, hogy gyakorlatilag semmit nem csinálok, nem meglepő módon nincs előrelepesi lehetőseg, nincs mozgás se föl se le


Ti mit tennetek? Már találtam munkát, csak az jóval kevesebbet fizetne, es egesz nap pörögni kellene, de ezt nem hátránykent emlitem


2019. aug. 14. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felmondasz ajánlj be engem! :)
2019. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Százszor visszasírnád!
2019. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát vissza azert már nem sirnám, kiegtem a semmitteveseben, neha annyit csináltam, hogy beszelgettem a kollegákkal egesz nap
2019. aug. 14. 18:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott. Jobb jó pénzért semmit nem csinálni, mint kevés pénzért sokat.
2019. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy a 4-es írja. De mindenki a maga kárára tanul!
2019. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt ki is tanulhattál volna valami piacképes dolgot.
2019. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen végzettséged van?

A semmmire szerintem ne hagyd ott, de esetleg mellette kitanulhatnál valami piacképes dolgot, aminek látod értelmét.

2019. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem dolgozott még ilyen munkakörben, nem tudja, milyen pocsék. Amikor a napi 8 órából 7 és félben azt próbálod titkolni, hogy már végeztél, emrt a többiek még szüttyögnek...

Én simán felmondtam, és elmentem kevesebb pénzért, kihívást jelentő munkát végezni.

2019. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mièrt nem csinálsz valami olyan dolgot, ami plusz pènzt hoz, ès munkaidőben a "semmittevès" közben is meg tudod csinálni?
2019. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én munkám is hasonló. Két éve végzem én is. Nagyon szeretem. Az is munka. Ha be kell avatkozni, vagy hibát észlelünk, tudni kell mit hova, s kit kell értesíteni. 31 év fizikai munka után találtam ezt az állást. Ajándéknak fogom fel a fentiektől. Remélem nyugdíjig kitart.. Még 14 év.
2019. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!