Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a papírok kelleni fognak...

Ezek a papírok kelleni fognak a nyugdíj megállapításához vagy kidobhatom őket?

Figyelt kérdés

Van egy csomó ilyen sz*rom, hogy 2017 évi teljes bér, meg 2018. Van olyan hely ahol csak 2 hetet dolgoztam, most munkanélküli vagyok. És igyekszek rendet rakni az asztalomnál.

Ezek kellenek valahova?

Az adóbevallásomat átnéztem amit csináltak és az stimmelt.


Munkaügyi segélyt kiszámították azok alapján amik kellettek. Nem szeretem gyűjtögetni az ilyesmit.



2019. aug. 15. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve a lényeges kérdést nem írtam, hogy honnan is tudják hogy valakinek mennyi és hogyan van befizetve?


Az olyan válasz nem annyira érdekel, hogy nekünk már nem lesz nyugdíjunk. Mert lehet hogy nem lesz, de lehet hogy lesz.

2019. aug. 15. 16:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden munkaügyis papírt meg kell tartani. Munkaszerződéseket, kilépő papírokat, munkaügyis papírokat, bérjegyzéknek et, kifizetési bizonylatokat.

Nekem van egy jó vaskos dossziém év szerint rendezve minden, mert 20 év múlva, ha vitás eset van van mihez nyúlni, mert a nyugdíjfolyósító illetve a társadalom biztosítás is csak a cégek által leadott dolgokat látja, de ha valamit hibásan küldtek be így könnyebb javítani.

2019. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ajaj :/
2019. aug. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!