Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2020 nyarán szeretnék a...

2020 nyarán szeretnék a Balatonon nyári diákmunkát vállalni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A szállás, amit biztosítanak általaban milyen? Felvesznek még középiskolás diákokat is, nyilván 16 év felett? Mikor kell körülbelül elkezdeni nézegetni az álláshirdetéseket, hogy ne legyen se túl korán, se túl későn?
2019. aug. 16. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs megfelelő végzettséged ( pl pincér, szakács) vagy nem a környéken laksz, akkor szinte esélyed sincs, hogy felvegyenek. Tudom, haverommal eddig4 szer pályáztunk (Balaton job) nyári szezonra, bármilyen munkára (pl konyhai kisegítő), de egyszer sem hívtak minket, hogy mehetünk. Mindig mondták, ha találunk végzettségeteknek megfelelő munkakört, akkor jöhettek csak.
2019. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem, vagyis úgy tudtam munkaerőhiány van és bárkit felvesznek, de ezekszerint csak a média túlozta el.
2019. aug. 16. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhiány van, nem sima pl konyhai kisegítő, vgy mosogatós fiú hiány.
2019. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig az idei nyárra elég sok konyhai kisegítős hirdetést láttam, ahhoz meg nem kell szakma.
2019. aug. 16. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam pl jófogáson 6 ot. Írta is mindre 1 héten belül. 4 meg sem nézte, 2 mondta h továbbítja az ügyeletes kollégának, aki ezzel foglalkozik. Küldtem mindkettőnek önéletrajzot (diplomás vagyok, de mondtam h nem érdekel, nem kell beszámítani). Egyik sem írt vissza, hogy van-e még hely, vagy mi a szitu.
2019. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
siofokon kb barhova felvesznek kepesites nelkul is. fogle a nagy ettermekbe (pater stb)
2019. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress inkabb mast, rohadtul nem eri meg. Siofokot nagy ivben kerüld el, tapasztalat. Seven Corner Cocktail Bar, ahova behivnak egy "probahetvegere" (pentek esti porgesre..), aztan sajnalattal kozlik masnap, hogy megse vesznek fel sorry, es kiszurjak a szemed 8 ezerrel, egesz ejjel a beled kidolgozod kozben meg basztatnak vegig☺... haverommal is eljátszottak ugyanitt ezt. Ez csak egy pelda, ha esetleg bedolnel a nagy "hudejocsapat, fiataloscsapat, betanulás, idényreszolomunka" dologgal: csak 1-1 porgosebb napra kellesz.. szomoru igazság, inkabb mennél kavet fozni egy irodaba...
2019. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!