Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezekután érdemes lenne munkahe...

Ezekután érdemes lenne munkahelyet váltanom?

Figyelt kérdés
8éve dolgozom egy szállítmányozasi cégnél teherautó sofőrként, és eddig tökéletesen meg voltam elégedve munkahelyemmel. Olyan rendes főnököm volt, eddig eszembe sem jutott volna más munkát keresni, innen mentem volna nyugdijba. Néhány éve ő fizette az E kategóriás jogsimat, mikor megnősultem 2hét fizett szabadságot kaptam, plusz egy teljes havi fizetést. A lányom születésekor szintén egy havi fizetést, nyaraláskor felájanlotta, hogy kölcsonadja a lakókocsiját. Nagyon empatikus, és jóindulatú ember volt, mindenkivel, jobb főnököt senki sem kívánhat. Sajnos fél éve meghalt, és azóta az özvegye, és a lánya irányítja a céget. Azóta káosz van a cégnél, megmagyarázhatatlan, és ostoba döntéseket hoznak. Például eladott három darab tökéletesen használható 15éves teherautót, azért hogy vegyen helyettük egyetlen újat,ezzel megszüntetve 2 munkahelyet. (az új kamiont én kaptam, de ez lényegtelen) az átlag fizetések kb 20%-al csökkentek a kevesebb munka miatt, és az üzemanyag spórolási bónuszt is eltörölték, ami kb havi 6-10ezer forint volt. Nagyon sokat köszönhetek ennek a cégnek, de úgy érzem, hogy ez már egy süllyedő hajó, és találhatnék jobb munkahelyet is.

2019. aug. 21. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, teherautó sofőröket mindig keresnek, akár külföldön is, így én nem gondolkodnék a váltáson.
2019. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kate. Jogsid van? Erdemes valtani tobbszor is
2019. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
CE. Többnyire nyerges billencsen dolgoztam, ritkán ponyváson. Külföldre nem szeretnék menni, és fontos szempont, hogy minden este itthon aludjak.
2019. aug. 21. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én váltanék, valószínűleg belföldön is találsz jobb munkahelyet, mint ez. Vélhetően hamar csődbe viszik a céget.
2019. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy elmennek. Miben /miert halt meg?
2019. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Részvétem a cégnek! Tipikus eset.. Neked pedig sok sikert!
2019. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!