Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után mit lenne...

Érettségi után mit lenne érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit lehetne egyáltalán érettségivel dolgozni? Gondolom tesco arufeltolto, vendéglátás, valamint még? Pár hónapja már dolgozom, de nem vagyok megelégedve a fizetésemmel. Meg hogy éjszakai műszak. 12 óra. + napi 3 óra utazás. Így jóformán van időm aludni készülődni. Jobb esetben 1'2 óra szabadidő:D. Vagy esetleg milyen szakmát érné meg elvégezni? Esetleg okj-n? Elsősorban munka érdekelne. Pl tescoban most mennyi nettot kapnék 160 órára? Illetve a 3 hónap leteltével stb? Milyen ott a munka? Diakmunkan már dolgoztam egy jó 10 napot ott. Nem szakadtam meg, meg meg sem sultem nyaron. Valaszokat elore is koszi. Bocsi csak nem tudom mit kellene csinalnom...tanulnom, dolgoznom, mit kene dolgoznom...hova szeretnék elkoltozni.. :D Túl sok dolog van a fejemben. Nem tudok donteni. Picit idosebbek valaszat köszönöm. Fiataloket is elfogadom termeszetesen :) 20/f

2019. aug. 23. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gyári operátor munkával 200-at simán megkeresheted, mellette meg tanulj, képezd magad. Hogy milyen szakmát érné meg elvégezni? Hát azt te tudod, hogy mi érdekel.

2019. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felvennének egyébként könnyen Tescoba? Jobban járnék mint ejszakazni 12 orat 6e ft ert nem? Koszi egyebkent. Gyari operatorhoz kell valami?
2019. aug. 23. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
A gyári operátor munkákhoz általában 8 általános kell.
2019. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D Akkor gondolom nem kell hozzá sok ész. Köszi a válaszaidat. A többiek válaszát is várom kíváncsian
2019. aug. 23. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:

"Érettségi után mit lenne érdemes dolgozni?"


Érettségi után nem dolgozni kell, hanem tanulni valamit.

Az állam fizeti az első OKJ-t.


Tanulj valamit.


Ha van hozzá affinitásod, akkor junor fejlesztői tanfolyamot javaslok.

Illetve, még a pénzügyes végzettségekkel is ellehet helyezkedni.



De, ha hosszabb távon gondolkodsz szellemi munkában, akkor egyetem.

2019. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Kérdés: nekem az érettségi mellé járt egy szakma is. Bolti eladó. Talán okj-s. Akkor ha mennék okjs tanfolyamra fizetős lenne már? Milyen okj-s tanfolyam a legkifizetendőbb?
2019. aug. 24. 01:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Bar budapesti ceg, de 3 honap probaido utan brutto 330-as alapot ad. Evi brutto 576000 ft cafit es aki 80 km-nel messzebb lakik, annak egy evig ad szallas.
2019. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Okj tanfolyam?


Gepesz, elektro, mechatro, amivel tudnal is keresni.

2019. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó hozzászólónak!!! Tudnál linket dobni? Ez érdekelne. Hány órában kéne, heti hány napot dolgozni, hány szabadnap lenne. Hány műszak van. Milyen a kezdő nettó oraber stb. De a bruttó 330-nak a nettója 250 körül lehet szerintem. Bár lehet nagy hülyeséget mondtam. Illetve 550 brutto cafateria. Az havi 30 e ft is lehet siman nettoban. Meg ingyen egy ev szallas? A szallas milyen? Mert ha minden ilyen szép és jó az azt jelentené, hogy egy évig a fizetés 100%-át félre lehetne tenni ha cafateriat havonta adjak es abbol étkeznek. Azaz egy ev alatt akar 3 millio forintot is felre lehetne tenni.
2019. aug. 25. 00:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Van, H-P-ig, 12 ora, valtakozo nyolc oras, van folyamatos muszak. A folyamatos muszak 12 ora, nappal, ejszaka, mondjuk ebbe a beosztasba a bruttod, kozel a nettod lesz.


Szoval, mindenfele muszak van.

2019. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!