Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék könyv illusztr...

Hol találhatnék könyv illusztrátor munkalehetőséget?

Figyelt kérdés
Tervezőgrafikus diplomám van és szeretnék bármilyen témában könyveket illusztrálni, könyvborítókat tervezni. Az általam ismert álláskereső oldalakon semmi ilyen jellegű lehetőséget nem találok, igaz még csak néhány hónapja nézegetem aktívan a hirdetéseket. Egyéb grafikai munkalehetőség is csak nagyon ritkán akadna, ami rendszerint túl messze van a lakhelyemhez, vagy több éves szakmai tapasztalat lenne szükséges a jelentkezéshez, vagy valami más miatt nem jön össze. Ami igazán érdekelne, az az illusztráció. Rengeteg könyvkiadó működik, van egy csomó könyvesbolt, folyamatosan adnak ki új könyveket, ezért egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy ennyire ne legyen erre igény, ezért valószínű, hogy rossz helyeken keresgéltem eddig. Viszont akkor hol érdemes érdeklődni, kihez lehetne fordulni? Nagyon szívesen fogadok bármilyen ajánlatot vagy ötletet.

2019. aug. 26. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Munkaügyi központnál érdemes próbálkozni.
2019. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam ott, de semmit nem tudtak segíteni.
2019. aug. 26. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy kiadót, amiről tudod, hogy sok illusztrált dolgot ad ki, ott hátha nagyobb szerencséd lesz.
2019. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!