Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kevès fizetèsűek. Mit dolgozto...

Kevès fizetèsűek. Mit dolgoztok masodallasban es hol?

Figyelt kérdés
Diplomas vagyok de borzasztoan keveset keresek. Miskolcon elek ahol koztudott h rendkivul keves az allashely. Itt netto 200 mar brutal jo fizetes (minden mas nagyvarosban jobban fizetnek). Jelentkeztem 4 oraban gyari muszakra de oda sem vettek fel. Vagyis nem jeleztek vissza. Boschba jelentkeztem. Ha mèg oda sem jo egy fiatalember akkor hova menjen? Mindenki azt mondja h koltozz Pestre, itt sima a masodallas lehetosege.
2019. szept. 4. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthagytam a diplomas munkat es, elment kőműves melle segedmunkasnak azota nagyon jól élek
2019. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es csak ugy elmentel? Ismeroshoz?
2019. szept. 4. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

"Es csak ugy elmentel?"


Persze. Szerinted hogyan kéne? Annyira kell a segédmunkás aki nem iszik, stb, hogy azonnal lehet kezdeni ha van 2 kezed meg lábad

2019. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen diploma az, amivel borzasztóan keveset keresel?
2019. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mernoki es nem its. Se nem gazdasagi. Innentol kezdve minden sz.r
2019. szept. 4. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek erőltetted?
2019. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen diploma?
2019. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha gyárba jelentkezel, diplomát érdemes letagadni. :(

Ja és azt mondani, hogy mindenféle műszakot tudsz vállalni. Ha adott gyárnál folyamatos műszak van, akkor egyértelmű, vasárnapra is jut munka valamikor...


Én jelenleg munkát keresek. Így "kevés fizetésű" vagyok. Eddig csak idénymunka akadt. sajnos


Bp meg drága. Láttad az albérlet árakat? Első hónapban 2 hónapnyi kaució, meg a jelenlegi hónap bérleti díja, plussz a kaja...Nekem is ezért ugrott Bp. Túl sokba kerül.

2019. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pesten nehéz megélni, annyi h mindig van melo, tehát munkanelkuli nem leszel. Kerdes eleg e egy 120 ezres albira, meg 30 kajára és stb, egy 220 ezres átlag fizetés ott....
2019. szept. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!