Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy néz ki egy pályakezdő...

Hogy néz ki egy pályakezdő kontroller állásinterjú? Pályakezdőknek milyen kérdéseket szoktak feltenni? Milyen fizetési igény a legrealisabb?

Figyelt kérdés
Kontrolling területen szeretnék elhelyezkedni, az egyetemet (gazdasági) abszolváltam, de nincs még diplomám, illetve nyelvvizsgám.

2019. szept. 4. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam ilyen interjún. Nem igazán értettem minek hívtak be, mert aztán nem vettek fel, tapasztalat híján. Elég kemény Excel feladatsort kellett megcsinálnom, az nem volt gond, ahhoz értek. Utána meg szimpátia elbeszélgetés volt, nem kérdeztek semmi szakmait.
2019. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Excel általában gyakorlatban is, illetve néhány helyen számviteli, könyvelési kérdések. + a Hr/"Hr jellegű"(vezetővel "szimpátia") interjú
2019. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!