Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok nekem 16 éves kortól...

Tudtok nekem 16 éves kortól vállalható heti egy napot igyénylő munkákat? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régóta keresek szorgalmasan munkákat.

Sulira szeretnék koncentrállni, de emellett kellene egy kis zsebpénz.

Környéken próbáltam munkát kérni, sikerült, de rájöttem hogy nem bízom meg bennük, ahogy ők is nehezen bízhatnak meg bennem.

Becsületes, helyes srác vagyok.

Jelentkeztem nagyon sok diákszövetkezethez, de nem jártam sosem sikerrel, mert kb lehetetlen olyan munkát találni, ahol heti egy nap elegendő lenne.

Egyedül a Spar volt ami szóba jöhetne, de az meg nem jött be.


Tegnap próbálkoztam az Adidas Outlet-nél. majdnem sikerült, de azt mondták, hogy a szombat sajnos nem lenne elég.., kéne még egy nap. Nekem meg csak a szombat lenne jó. Hétközben tanulok, és vasárnap.

Budapesten lakom. Sajnálom, hogy ilyen válogatós vagyok, de tényleg olyan munkát szeretnék akkor már, amit élvezek is minimálisan.

Mostmár tényleg csak hozzátok tudok fordulni, kérlek segítsetek, hogy létezik e olyan munka modellkedésen és a sparon kivül, ami jó lenne heti egy nap (Szombat kb. 6-8 órában) vállalással. Kérlek vegyétek fel velem a kapcsolatot, és örömmel hallgatok minden építő választ. :)

És előre köszönöm a romboló kommenteket, mert sosincs olyan, hogy valaki nem bírná ki egy beszólás nélkül..


Üdv, és szép napot nektek!



2019. szept. 7. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen.


Most gondolj bele ha valakinek kell folyamatos munkaerő mondjuk heti három napra, az neki totál gazdaságtalan hogy minden napra külön ember jöjjön. Háromszor annyi papír munka, háromszor annyi bonyodalom stb... Nyilván találni fog olyat aki több napot vállal, és azt fogja alkalmazni.

2019. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!