Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 évesen suli mellett szerint...

17 évesen suli mellett szerintetek hol tudnék munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves vagyok és szeretnék munkát vállani hogy majd el tudjak költözni.

A baj csak az hogy suliba is fél ötig vagyok és hatra érek haza. És még gyakorlatra is járnom kell onnan pedig 1 vagy 2 orakor végzek.

Szerintetek találok olyan munkát ahol ezteket figyelembe veszik vagy inkább engedjem el ezt a témát? Xd



2019. szept. 8. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy Nyíregyházán tudnék csak válallni
2019. szept. 8. 11:51
 2/4 anonim válasza:
100%

Hétvégi árufeltöltés a tescoban.

Hétköznapokon így úgyse tudsz elmenni dolgozni, még ha találnál is helyet, hidd el nem akarod.


Anno osztálytársaim úgy csinálták hogy Vasárnap este kezdtek, egészen addig aludtak, utána munkából mentek suliba. Azért csinálták így, mert elmondésuk szerint 3x több pénzt kerestek és a szombatjuk szabad volt.

2019. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy rákerestem a lehetőségeidre, kiderült (számomra), hogy aktív munkaképes korúaknak azért nem jeleznek vissza önéletrajzra, mert már a legkülönfélébb pozíciókra is diákmunkásokat keresnek: [link] Nézz körül, hátha találsz távolról végezhető vagy hétvégi munkát.
2019. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Anno osztálytársaim úgy csinálták hogy Vasárnap este kezdtek, egészen addig aludtak, utána munkából mentek suliba."


Akkor nyilvánvalóan az osztálytársaid nem 18 év alattiak voltak - ugyanis a fiatalkorúakat nem lehet foglalkoztatni éjszaka.


De igen, hétvégi árufeltöltés simáán jó lehet: péntek délután pl. 4 óra, szombat - vasárnap 8-8 óra - és már meg is van heti 20 óra.

2019. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!