Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető internetes...

Otthon végezhető internetes állásokhoz, miért nem adnak minimális isnformációt meg, hogy mit iss kell csinálni? A jooble .hu-n nézelődtem. Ezek a hirdetések kamuk lennének?

Figyelt kérdés

Ha beadom a jelentkezésem egy ilyenre mire számítsak ? Nem fognak az adataimmal visszaélni , vagy valamilyen szexuális felkéréssel zaklatni?

Valakinek valami tapasztalat ?



2019. szept. 8. 14:11
 1/4 anonim válasza:
68%
Sajnos ezek kamuk. Nem fogsz pénzt keresni vagy ha igen akkor nagyon sok munkàval olyan kevesett hogy meg se éri. Engem is idegesít amúgy. Àllàst keresek és teli van minden oldal ahol ingyen lehet hirdetni ilyen kamukal.
2019. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson nekik megadni az adataidat!
2019. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bűnözőkre nem jellemző, hogy előre megmondják, hogy ki az aki át fog verni.
2019. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyit adnak meg, hogy otthonról végezhető, rugalmas, meg mit tudom én, de azt nem, hogy mit kell csinálni, az kamu. Gondolj csak bele, ha te, mint munkaadó ténylegesen keresnél munkaerőt, az lenne a leglényegesebb, hogy milyen munkakörbe, ezért ezzel kezdenéd az álláshirdetést. Vannak valódi otthonról végezhető munkák, pl. fordítók, lektorok, grafikusok, programozók stb. gyakran otthonról dolgoznak, de mivel ezekhez megfelelő végzettség és tapasztalat szükséges, nyilván egyből az álláshirdetésben ott lesz, hogy milyen munkáról van szó, a HR-esek se szeretik a saját idejüket húzni alkalmatlan jelentkezőkkel.
2020. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!