Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondási idő növelése közös...

Felmondási idő növelése közös megegyezés szerint bérnövelésért?

Figyelt kérdés
Már néhány éve IT-s rendszergazdaként dolgozom, átlagos fizuval (210 nettó). A felmondási időm jelenleg 30 nap. Gondolkoztam már a váltáson, hogy máshol jobban fizetnének, de egyelőre nem találtam a környéken más helyet. A jövő évtől nagyobb felelősség fog rám hárulni és ezért a munkáltatóm meg akarja növelni a felmondási időmet 60 napra, hogy jobban bebiztosítson a céghez. Természetesen ez közös megegyezésként történne és ennek fejében gondolkodnom kell év végéig egy nagyobb béren. Kérdés, hogy szerintetek mekkora legyen ez a nagyobb bér, amit odamondjak nekik? Lehetek pofátlan? Főiskolai diplomával rendelkezem.
2019. szept. 11. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
300 nettót legalább.
2019. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten nem.pofátlanság annyit kérni amennyit egy gyári szalagmunkás lazán megkeres. Nettó 300-at kérj minimum.
2019. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha véletlen elmennél, fél év alatt sem találnának rendszergazdát a helyedre ennyi pénzért. :)

A 300 nettó sem sok.

2019. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Már néhány éve IT-s rendszergazdaként dolgozom, átlagos fizuval (210 nettó)."



Tisztázzuk: te nem kapsz átlagos fizut. Átlag alatt keresel. Országos átlag alatt kicsivel, Budapesti átlag alatt sokkal, IT területi átlaghoz képest nagyon sokkal alatta vagy.


300-at minimum kérj már a mostani helyzetben, a 60 nap miatt meg gondold át ezen kívül mit kérsz még.

2019. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért service deskest se talal...
2019. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A te szakmadban az atlagos fizu valahol 4-500 netto kozott van. En bersavot addig is keresnek masik munkat minimum 350 nettoert, ha nem jon ossze lazan mondanek egy netto 320-340-es savot.
2019. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bersavot shifteld a hozzaszolas vegere. 😃
2019. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keress másik munkahelyet és nyugodtan kérj bruttó 500, de akár bruttó 600-at is. Csak próbáld meg, nincs mit veszteni.

Nekem is hasonlókat mondtak itt amikor leirtam, hogy nettó 250-ért vagyok fejlesztő.


Nem hittem el, hogy nekem is lehet, de azért megpróbáltam. És tényleg! Munkahely váltás után most már cafival együtt 460 a fizu és kilátásban van emelés.

És nem vagyok még valami hú de senior expert, mert akkor még jóval több lenne a reális fizetés.

2019. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!