Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fizetnek az "átlag"...

Mennyit fizetnek az "átlag" pozíciók multinál?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondják, hogy milyen jól lehet keresni a hiányszakmákkal stb. Én egy multinál dolgozom és az a fényűzés ami itt megy szinte felfoghatatlan. Én 200-at keresek gyakornokként, de a többi alkalmazott, pl asszisztensek, hresek, pénzügyön dolgozók, projektesek, adat elemzők stbstb. Egytől egyig márkás ruhában, ékszerekkel, legújabb telefon. A parkolóban olyan autók állnak, h sokszor csak nézek. Nem mindegyik egy bmw x6, de egytől egyik új autó.


Tényleg ennyire jól keres mindenki a hiányszakmán kívül is? Dolgoztam diákként műszaki gyárban és hát mondanom sem kell, hogy az ottani szakemberek annyit kerestek mint most én gyakornokként, nem volt rajtuk armani póló meg stb.



2019. szept. 12. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Minden pénzüket ruhákra meg telefonra költik, aztán meg hazamennek a 1/2 szobás albérletbe.
2019. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Olyan 450_500 nettót
2019. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Az sem mindegy, mit tud valaki megkapni a szüleitől.


Munkatársam annyit keres mint én, viszont a szülei vettek neki lakást, így feleannyi a rezsije mint nekem az albérleti szoba. Fizették a tanulmányait, jogsit, egyebeket. Így gyakorlatilag ami pénze van, azt nyugodtan el is költheti.


Én magam meg egy szobát bérelek és szélmalom harcot vívok a lakásár emelkedéssel, mert hiába spórolok, egyre távolabb vagyok attól, hogy valaha is sajátom legyen. És még így sem panaszkodom, mert így is megvehetek egy jobb telefont meg ott a céges autóm ami alig pár éves.

2019. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Fizették a tanulmányait, jogsit, egyebeket. Így gyakorlatilag ami pénze van, azt nyugodtan el is költheti."


Nekem is sok mindent fizettek, de én úgy gondolom, hogy cserébe az a dolgom, hogy én is nagyon spóroljak, hogy a gyerekeinknek is könnyebb legyen.

2019. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%

Az átlagfizetés nettó 500 felett van ilyen helyeken. Nyilván általában nem gyakornoki pozi után 1-2 évvel keresel ennyit de később elérhető, vagy akár több is, ez csak az átlag.


De amúgy a kollégáid többsége valószínűleg túlságosan szórja a pénzt. Én nettó 400 felett keresek de pont ugyanúgy öltözöm, mint amikor gyakornok voltam ötöd ennyi pénzért.

2019. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy multinál kvára nem 450-500 az átlag, mo-n kva sok multi van akkor mo-n a többség aramani pólóban járna x6-al... Inkább az van hogy összes fizut ezekre költik gondolom. Mo-n a többségnek egy mosógépcsere is fejvakarást okoz. Na pont ezért.
2019. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
@6 Multi alatt nem a teszkó pénztárt kell itt érteni, egy SSC-ben simán van ennyi az átlag, egyszerű csoportvezetőként is megvolt az 500k nettóm az egyik leglesajnáltabb részlegen.
2019. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Változó azért, de ha ez a multi a Váci úton van vagy az InfoParkban akkor 500-600 nettós átlaggal lehet számolni.
2019. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Mi az a csoportvezető? Ér az 500 nettót? Má' nem azért de honnan folyik be oda annyi pénz?
2019. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom multi központi osztályairól van szó. Pl egy “sima” Hr asszisztens keressen bruttó 300at. A generalista 400at, akkor az ő közvetlen felettesük, mint csoportvezető már kaphat 500at. Nyugat-Magyarországi multinál a középvezetői fizetések, mint hr csoportvezetői, beszerzői csoportvezetők, IT és pénzügy stb. Br 650-900 között mozognak. Függ hány ember van alatta és mennyire operatív a terület. Céges autó sem ritka.
2019. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!