Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettségetek van és...

Milyen végzettségetek van és mi lett így a munkátok?

Figyelt kérdés
Most itt nem a diplomások érdekelnek leginkább (nem sértés, nekem is van) , hanem inkább azok akiknek “csak” érettségijük van vagy szakképzettségük.
2019. szept. 12. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Végzettségeim: Képesített könyvelő, pénzügyi ügyintéző, társadalombiztosítási ügyintéző, gép- és gyorsíró, mérlegképes könyvelő.

Több, mint 20 év a szakmában, aztán adósságok behajtására adtam a fejem "kiégés" miatt. :)

2019. szept. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Érettségi+ pénzügyes okj+ PSZKT. A legnagyobb hazai bank hátralékkezelési osztályán dolgozom.
2019. szept. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Történelm foldrajz szak es network wngineerkent dolgozom
2019. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van egy angol szakos diplomám, csak egy rosszul fizető adminisztrátori állásom van. :(
2019. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak érettségim van, egyetemre is jártam, de anyagi okokból ott kellett hagynom. Viszont születésem óta kétnyelvű voltam és korán elkezdtem más nyelveket tanulni az iskolában és mivel nagyon jó érzékem van hozzá, érettségi idejére már beszélten 4 nyelven. Így könnyen felvettek egy budapesti SSC-be adminisztrációs droidnak. Ott pár év kemény, de ügyes munka után rákaptam a folyamatfejlesztésre és projekmenedzsmentre, kerítettem magamnak egy mentort, elvégeztem - céges költségen - két diplománál fontosabb képzést, a következő céges üresedésnél elhelyezkedtem benne junior pozícióban, így indult be a karrierem. Később cégen belül előléptettek és áthelyeztek az egyik külföldi irodájukba, ott nagyon sok tapasztalatot szereztem és nagy projekteken dolgoztam, volt mit tenni az önéletrajzba, aztán felmondtam és megint országot váltottam. Azóta is folytattam a tanulást, megcsináltam pár ráépülő modult az eddigi két képzésemre, de még van mit tanulnom, így jövőre megcsinálok még egy képzést, már megkaptam rá a céges engedélyt és a papírmunkát, ezt is ők fogják fizetni.
2019. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érettségim van és most munkanélküli vagyok.
2019. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem érettségim sincs, de munkám mégis van.

Ne legyél lusta, munkát bárhol lehet találni ha az ember nem lusta és tényleg akar dolgozni.

2019. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát nekem is van érettségim (is), de olyan kis faluban élek, ahol nehéz munkát találni...30km-es körzetben is csak kis városkák vannak, ahol nagyon nehezen találtam munkát, szóval nem biztos hogy lusta meg blabla...
2019. szept. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Érettségim van + B jogsim + OKJ hálózattelepítő és üzemeltető szakmám + vagyonőri OKJ + uszodamester szakma vagy tanfolyam + vízgépész szakma v tanfolyam (vizvisszaforgato és hidroforkezelo) + targonca OKJ 3 típusra ezt idén csináltam meg. 8 éve uszodamesterként illetve mindenesként vagyok egy fürdőben, szeretek itt dolgozni, a kollégákat is bírom, de mégis úgy érzem tovább kellene állnom, nem rég lett egy új főnök nő aki állandóan arcoskodik és nagyon nem kedvelem.
2019. szept. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2:58: Azta, leesett az állam.. szó szerint. Gratulálok ezrkhez.

Mennyire voltak nehezek az OKJ-s képzések? Megérte?

Én ennyi mindent nem tudtam volna megcsinálni, tényleg grat, nem semmi.

2019. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!