Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy-számvitel diplomával...

Pénzügy-számvitel diplomával milyen lehetőségeim lesznek, ha nem akarok könyvelő lenni?

Figyelt kérdés

Idén fogok végezni alapszakon, és azt már biztosan tudom hogy könyvelő nem szeretnék lenni.


Milyen lehetőségeim lesznek még?


Minden válaszra megy a zöld 😁


2019. szept. 14. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számvitel része (pl könyvelő) nem érdekel, még mindig ott a pénzügy szó is. Dolgozhatsz pl bankban, biztosítónál, vagy foglalkozhatsz befektetésekkel is
2019. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármi. Gimiben én is azt gondoltam, hogy vannak végzettségek és akkor azt dolgozza az ember. Pedig dehogy, rengetegen nem azt csinálják amiről a diplomájuk szól.

Én pl pénzügy számvitellel programozok.

2019. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bank,, biztosítás, értekesítés, marketing..
2019. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz kontroller például.

Vagy bármelyik SSC tárt karokkal vár, hidd el. Még ha könyvelésre vesznek fel, az sem igazi könyvelés lenne hidd el. Keress finance analyst, controlling analyst vagy reporting analyst pozikat, ha ssc-ben gondolkodsz. Lehetsz amúgy gazdasági koordinátor, ügyintéző, bankban front office, mid-office vagy back office területen szinte bármi. Elemző, treasury stb... Én is PSZ-s vagyok, de jelenleg Controllingon dolgozom.

2019. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4:

És pontosan miből/mikből áll a munkád?

2019. szept. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!