Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Békés megyébe havi 140 ezer...

Békés megyébe havi 140 ezer nettó jónak számít egy műszakos munkarendbe?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
140ezer nettó sehol nem számít jó fizetésnek. Szerintem.
2019. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 8. általánost kérnek, akkor igen.
2019. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha van saját ingatlanod, akkor minimálon el lehet lenni ennyiből vidéken. Szolnoki származású vagyok, már Pesten élek, diplomásként sokszázezret keresek, de a szüleim otthon ugyanúgy keveset keresnek. Apa nettó 140 ezret keres, anya nettó 120-at. És elvannak belőle, főleg mióta elköltöztünk a tesómmal otthonról.


Akkor tűnik ez kevés pénznek, ha már hozzászoktál ahhoz, hogy sokkal többől élj. Én még emlékszem, hogy 3-4 éve egyetemistaként kb. ugyanennyi pénzből (120-130) éltem havonta és az akkori énem tök jól megvolt azon a szinten, mert az igényeim is akkorák voltak, amekkorát az a pénz lehetővé tett.

2019. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Persze, jónak számít, ha nem számítana jónak, akkor senki nem menne el ennyiért dolgozni. A prolik meg elmennek :)
2019. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"ha nem számítana jónak, akkor senki nem menne el ennyiért dolgozni."


Tudod nem mindenki engedheti meg magának azt a luxust mint te, hogy ha nem tetszik neki a fizetés nem megy el dolgozni. Mert mondjuk nem mamahotelban él, és nem főz rá anyuka stb...

2019. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

5-ös, én tanultam, jó a fizetésem, és nem megyek el szarért húgyért dolgozni, mint a sok proli :D

Nem mamahotelben élek, felesleges beleképzelned ilyeneket, csak azért, hogy nyugtasd magad :)

2019. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha már ilyen fene magasan kvalifikált személy vagy, akkor mutass példát és társadalmi felelősségvállalásból erőltess magadra egy körömpiszoknyi érzelmi intelligenciát, hogy ne viselkedj úgy mint valami szociopata empátiátlan prosztó.


Mert úgy látom ezt nem tanították neked.

2019. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!