Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 200 ezres fizetés jónak...

Nettó 200 ezres fizetés jónak számít, ha nem kell lakbért fizetni?

Figyelt kérdés
Csak rezsit, ami havi 30-40 ezer. Főváros.

2019. szept. 19. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Mikor tanulják meg az ilyen kérdéseket feltevők, hogy egyéni igényektől függ ez? Miért kell a 270-edik ilyen kérdést feltenni???


NEKEM nem jó. Én járok edzeni, fodrászhoz, étterembe, wellnessezni, autóm van, minőségi ételeket eszek stb. Én a te fizetésed 2,5x-esét keresem a fővárosban, és elköltöm a te fizetésedet csak szórakozásra havonta. Hogy neked jó-e? Azt bárki, akárki, honnan az Isten nyilából tudja?

2019. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Alap, átlag.
2019. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát, inkább csak már kevésbé szar.
2019. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagy eresztes, pont annyira eleg mint albi mellett a 300-330 netto: ehen halni nem fogsz, de erdemben elorejutni edeskeves.
2019. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen jó a netto 200

Nem vagy eleresztve, de egy normális színvonalat fent lehet tartani belőle szerintem.

Teljesen jó. Csomó embernek a szempontjából még soknak is tűnik, tehát ahhoz képest, amit ő kap. Tehát így meg nagyon jó.

2019. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
*főleg, hogy nem fizetsz lakbert.
2019. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát igazából ebből is lehet fizetni a kondit, a fodrászt meg miegymást. Főleg, hogy még diák is vagyok, sokmindenre van kedvezményem is. Mondjuk diákmunkával max akkor kereshetnék többet, ha programoznék.
2019. szept. 19. 12:46
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy egyetem után olyan munkám lesz, amivel 1 millió fölött is kereshetek, de addig gondolom ez se rossz :D
2019. szept. 19. 12:47
 9/22 anonim ***** válasza:

Diákmunkásként, diák életszínvonalhoz full jó. Emlékszem 3-4 éve diákként én olyan 120-130 ezerből éltem Pesten, részben családi támogatásból, részben diákmunkázásból és úgy elvoltam, mint a befőtt és tök jónak gondoltam az anyagi helyzetem, örültem. Rengeteg szaktársam ennek a pénznek akár a feléből volt kénytelen kihozni egy hónapot.


Amit az 1. válaszoló írt abban pedig az az igazság, hogy valóban nem csak az számít, hogy mennyit keresel, hanem hogy milyen igényeid vannak. A havi nettó 300 ezret, 500 ezret, 1 milliót is el lehet költeni az egészet hónapról hónapra ész nélkül.

Illetve megtakarítás szempontjából a jövőbeli terveid is számítanak, mert egy dolog hogy hónapról hónapra valaki azt mondja hogy jól él, de ha mellette nem tud félretenni (lakásra, nyugdíjra, gyerekei oktatására, autóra, stb-stb kismillió lehetséges dologra), akkor azt is csapdának érzi, hiába él jól. Szóval ez nagyon-nagyon relatív és személyre szabott, hogy ki miből él meg jól, meg hogy pontosan kinek mit is jelent a jó.

2019. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9

Pontosan! Én nem tudnám elképzelni, hogy normál munkával ennyit keresek, nagyon kevésnek tartanám. Így diákmunkán persze kiváló, sokszor otthonról hozok kaját, páromnák lakok, szóval lakbér sem téma.

2019. szept. 19. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!